O NIEJ JEST GŁOŚNO

Siostra Michaela Jacksona jest uzależniona od operacji plastycznych!

La Toya Jackson szokuje swoim wyglądem!

Olga Figaszewska 23 października 2018 19:55

Amerykańskie media grzmią na alarm! Również fani gwiazdy są wyraźnie zaniepokojeni jej wyglądem piosenkarki. Co dzieje się z La Toyą Jackson? Siostra Michaela Jacksona przeszła spektakularną metamorfozę... Po piękności sprzed lat nie ma śladu.

La Toya Jackson: metamorfoza. Co dzieje się z siostrą Michaela Jacksona?

Piąta z dziewięciorga dzieci Josepha i Katherine Scruse Jacksonów o status celebrytki nie musiała długo walczyć. Chociaż próbowała swoich sił na scenie, wydała dziewięć studyjnych albumów wystąpiła w kilku filmach to fortunę zbiła dopiero upubliczniając intymne szczegóły z życia Michaela Jacksona krótko po jego śmierci. Wcześniej na rynku pojawiła się również jej głośna publikacja, w której obnaża prawdziwą historię swojej rodziny. Bicie, upokorzenia, nadużycia seksualne, tresura fizyczna i psychiczna, pozbawianie dzieci jedzenia i snu...

Do tej pory La Toya Jackson jest stałym gościem programów telewizyjnych. 62-latka kocha wystąpienia przed kamerą… Doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie mediów. Od wielu lat największe kontrowersje wzbudza  swoją spektakularną metamorfozą.  Siostra Jacksona podąża za idealnym wyglądem i wciąż ingeruje w swój wygląd. Poddała się już dziesiątkom operacji plastycznych, od których bez wątpienia jest już uzależniona.

Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają, że w życiu La Toyi Jackson nie dzieje się najlepiej… Celebrytka została przyłapana przez paparazzich w sobotę na lotniku w Los Angeles. Niektórzy sugerują, że gwiazda wygląda, jakby była na skraju wycieńczenia.  Internauci zwrócili również uwagę na pozbawioną wyrazu twarz piosenkarki. Prawdopodobnie siostra muzyka poddała się kolejnemu „upiększającemu” zabiegowi.

Uważacie, że przemyśli krytyczne komentarze i przestanie poddawać się tak radykalnej zmianie? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.