La Toya Jackson szokuje swoim wyglądem!

Olga Figaszewska 23 października 2018 19:55

Amerykańskie media grzmią na alarm! Również fani gwiazdy są wyraźnie zaniepokojeni jej wyglądem piosenkarki. Co dzieje się z La Toyą Jackson? Siostra Michaela Jacksona przeszła spektakularną metamorfozę... Po piękności sprzed lat nie ma śladu.

La Toya Jackson: metamorfoza. Co dzieje się z siostrą Michaela Jacksona?

Piąta z dziewięciorga dzieci Josepha i Katherine Scruse Jacksonów o status celebrytki nie musiała długo walczyć. Chociaż próbowała swoich sił na scenie, wydała dziewięć studyjnych albumów wystąpiła w kilku filmach to fortunę zbiła dopiero upubliczniając intymne szczegóły z życia Michaela Jacksona krótko po jego śmierci. Wcześniej na rynku pojawiła się również jej głośna publikacja, w której obnaża prawdziwą historię swojej rodziny. Bicie, upokorzenia, nadużycia seksualne, tresura fizyczna i psychiczna, pozbawianie dzieci jedzenia i snu...

Do tej pory La Toya Jackson jest stałym gościem programów telewizyjnych. 62-latka kocha wystąpienia przed kamerą… Doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie mediów. Od wielu lat największe kontrowersje wzbudza  swoją spektakularną metamorfozą.  Siostra Jacksona podąża za idealnym wyglądem i wciąż ingeruje w swój wygląd. Poddała się już dziesiątkom operacji plastycznych, od których bez wątpienia jest już uzależniona.

Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają, że w życiu La Toyi Jackson nie dzieje się najlepiej… Celebrytka została przyłapana przez paparazzich w sobotę na lotniku w Los Angeles. Niektórzy sugerują, że gwiazda wygląda, jakby była na skraju wycieńczenia.  Internauci zwrócili również uwagę na pozbawioną wyrazu twarz piosenkarki. Prawdopodobnie siostra muzyka poddała się kolejnemu „upiększającemu” zabiegowi.

Uważacie, że przemyśli krytyczne komentarze i przestanie poddawać się tak radykalnej zmianie?

1/7
La Toya Jackson, Michael Jackson
Copyright @ ASSOCIATED PRESS/East News
1/7

Janet Jackson, La Toya Jackson i Michael Jackson,  1984 rok

2/7
La Toya Jackson
Copyright @ ASSOCIATED PRESS/East News
2/7

La Toya Jackson, 1990 rok

3/7
La Toya Jackson
Copyright @GTRES/EAST NEWS
3/7

La Toya Jackson przeszła spektakularną metamorfozę

4/7
La Toya Jackson
Copyright @ Rex Features/East News
4/7

Jej najnowsze zdjęcia zszokowały fanów.

5/7
La Toya Jackson
Copyright @ Rex Features/East News
5/7

Piosenkarka wygląda na nich na wycieńczoną...

6/7
La Toya Jackson
Copyright @ Rex Features/East News
6/7

Czarna stylizacja podkreślała tylko jej wychudzone ciało.

7/7
La Toya Jackson
Copyright @ Rex Features/East News
7/7

Fani są zaniepokojeni jej wyglądem...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.