Kylie Jenner została matką - na nowy serwis, N
Fot. East News
z życia gwiazd

Kylie Jenner zrobiła to pięciomiesięcznej córeczce! 

Młoda mama przesadziła?

Monika Katarzyna Krupska 13 lipca 2018 11:45
Kylie Jenner została matką - na nowy serwis, N
Fot. East News

Celebrytka Kylie Jenner ma zaledwie 20 lat, a już zadebiutowała na liście najbogatszych kobiet Ameryki! Córka Kris Jenner zbiła fortunę na autorskich pomadkach i przez magazyn Forbesa została okrzyknięta najmłodszą miliarderką. I choć wszystkie oczy powinny być zwrócone ku jej fortunie, to w ostatnich dniach uwagę przykuwa jej córeczka. Dlaczego?  

Co Kylie Jenner zrobiła małej Stormi? 

Pod koniec czerwca media na całym świecie rozpisywały się o Khloe Kardashian, która przekłuła dwumiesięcznej córce uszy! Celebrytka zdjęciem małej True pochwaliła się w sieci. Fani na Kardashiance nie pozostawili suchej nitki! Jej zachowanie przez internautów zostało nawet nazwane „barbarzyńskim”. Teraz niestety to samo może spotkać Kylie Jenner... 

20-latka idąc śladami starszej siostry postanowiła, że jej córka też będzie nosić już kolczyki. Kylie pięciomiesięczną Stormi również zabrała do kosmetyczki i pozwoliła przekłuć jej uszy. Fani gwiazdy uważają, że to zdecydowanie za wcześnie. „Czy to naprawdę konieczne u 5-miesięcznego dziecka? Robi to, bo uważa za atrakcyjne, ale to małe dziecko!”, czytamy w komentarzach. 

Co myślicie o przekłuwaniu uszu w tak młodym wieku?  

Stormi, Kylie Jenner
Fot. instagram@kyliejenner

Kylie Jenner, Stormi
Fot. Instagram/Kylie Jenner

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.