Kylie Jenner, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

„Jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek”. Rodzina Kardashianów wkrótce się powiększy! Kylie Jenner jest w ciąży!

Olga Figaszewska 23 września 2017 09:00
Kylie Jenner, main topic
Fot. East News

Wszystko wskazuje na to, że klan Kardashianów wkrótce się powiększy! Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye West.  A teraz zagraniczne media donoszą, że najmłodsza z rodziny Kardashianek, Kylie Jenner, spodziewa się pierwszego dziecka! 

 

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka?! Para zdecydowała się na... To duże zaskoczenie!

 

Polecamy też: Wiecie, ile lat kończy dzisiaj Kylie Jenner? Dopiero dwadzieścia! Trudno w to uwierzyć...

 

Ciąża Kylie Jenner

 

„Kylie zaczęła mówić o tym swoim przyjaciołom na początku września. Z naszych informacji wynika, że będzie to dziewczynka”, donosi TMZ.  Ojcem dziecka jest raper Travis Scott, z którym gwiazda spotyka się od kilku miesięcy. Poznali się w kwietniu 2017 roku. Przyszli rodzice nie mogą doczekać się narodzin dziecka. Jeśli inforamacje mediów się potwierdzą, Kylie zostanie mamą już na początku przyszłego roku! Magazyn podkreśla, że najmłodsza z sióstr unika obcisłych, wyzywających strojów, a dodatkowo od pewnego czasu umieszcza na swoich kanałach społecznościowych stare zdjęcia.

 

 

 

 

 

Polecamy także: Gdzie Kylie Jenner przygotowuje się na wielkie wyjścia? Wyjaśniamy, co to jest glam room i dlaczego powinnaś mieć go w swoim domu!

 

O ciąży Kylie Jenner donosi również magazyn People.

 

 Rodzina wie już od jakiegoś czasu. Kylie jest bardzo podekscytowana, Travis też! To nieoczekiwany, ale fantastyczny zwrot akcji. Nie mogłaby być bardziej szczęśliwa i przejęta. Cała rodzina jest zachwycona. Kylie jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek”, donosi osoba z otoczenia klanu Kardashianów!

 

Zobacz też: To już pewne! Wiemy, kiedy przyjdzie na świat trzecie dziecko Kim Kardashian! Ten fakt wywołuje liczne kontrowersje...

 

 

 

Still watching monster trucks still

Post udostępniony przez flame (@travisscott)

Travis Scott


Kylie Jenner - najmłodsza Kardashianka

Najmłodszą Kardashianką jest 10-letnia Kylie Jenner. W ciągu kilku ostatnich lat zmieniła się nie do poznania - poddała się licznym operacjom plastycznym. Bardziej przypomina Kim niż siebie sprzed trzech lat. Od 2014 roku spotykała się z raperem Tygą, który ma dziecko z Blac Chyną, narzeczoną jej przyrodniego brata, Roberta Kardashiana Juniora. Po rozstaniu z raperem, jej wybrankiem został Travis Scott.

 

Najmłodsza córka Kris Jenner ma smykałkę do biznesu – w 2015 roku wypuściła na rynek własną linię kosmetyczną – Kylie Cosmetics. Magazyn Time w 2014 roku umieścił Kylie i Kendall na liście najbardziej wpływowych nastolatków świata. W 2015 roku, mając zaledwie 18 lat, kupiła willę z pięcioma sypialniami w prestiżowym Calabasas. Kosztowała prawie 3 miliony dolarów. Kylie na Instagramie ma prawie 100 mln fanów.

 

Kylie Jenner w ciąży
Fot. Twitter

 

 Gratulujemy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?