Kylie Jenner
Fot. Instagram/@kyliejenner
O TYM SIĘ MÓWI

Prawie naga Kylie Jenner. Ten teledysk elektryzuje dziś całą Amerykę

Olga Figaszewska 29 grudnia 2016 15:15
Kylie Jenner
Fot. Instagram/@kyliejenner

Kardashianie bez wątpienia należą do najbardziej kontrowersyjnych osobliwości. Dzięki show zyskali rozpoznawalność na całym świecie dzieląc się swoją prywatnością z całym światem. Tym razem Kylie Jenner i Tyga wzięli udział w wyjątkowo intymnym teledysku.

 

Polecamy też: Koniec show Kardashianów? Z ich domu zniknęły kamery

 

Przyzwyczailiśmy się już do widoku nagości na zdjęciach Kylie  Jenner, które każdego dnia publikuje na Instagramie czy Facebooku. Jednak tego jeszcze nie było! W Święta Bożego Narodzenia, do sieci wypłynęło zmysłowe nagranie Kylie i Tygi. Kylie postanowiła tym ekscytującym zaskoczyć swoich fanów. Nie da się ukryć, że kadry filmu są niezwykle gorące. Kylie występuje w nim nago w mokrej koszulce pod prysznicem, w objęciach ukochanego. Zmysłowa, seksowna, uwodzicielska… Oglądając ten materiał, zastajemy parę w sytuacji prywatnej.   Autorem projektu jest znana fotografka Sasha Samsonova.

 

„To tak, jakbyście obserwowali ich z miejsca, w którym dotąd nie mogliście być”, skomentowała swoją pracę Samsonova. Twórcy teledysku pochwalili się, że w klipie nie było żadnej postprodukcji. Jednak internauci są innego zdania i zarzucają reżyserce użycie zbyt dużej ilości Photoshopa. Wszystko jest bardzo dokładnie odwzorowane i taki był zamysł - żadnego poprawiania koloru skóry, nic” - skomentowała fotografka

 

Zobacz też: Kim i Kanye planują rozwód i znikają z mediów. To tylko marketing czy medialny kryzys?

 

Najmłodsza z rodu

 

Kylie Jenner jest najmłodszą Kardashianką. Od ponad 2 lat spotyka się z raperem Tygą, który ma dziecko z Black Chyną, narzeczoną jej przyrodniego brata, Roberta Kardashiana Juniora. Nie da się ukryć, że Kylie coraz bardziej przypomina wyglądem starszą siostrę - Kim, niż siebie samą. W 2015 roku wypuściła na rynek własną linie kosmetyków - Kylie Cosmetics. Produkty, które tworzy są obecnie najbardziej pożądanymi kosmetykami do makijażu. Magazyn Time, w 2014 roku umieścił Kylie  na liście najbardziej wpływowych nastolatków świata. Na Instagramie ma ponad 82 miliony fanów.

 

Zobacz też: Tych pięć sióstr nie miało przed światem tajemnic. Dlaczego Kardashianki zawładnęły show-biznesem?

 

 

Polecamy też: Koniec show Kardashianów? Z ich domu zniknęły kamery

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?