Tej sesji pozazdrości im sama Kim Kardashian!

Olga Figaszewska 18 lipca 2018 12:55

To zdecydowanie jej rok! Niedawno Kylie Jenner została okrzyknięta przez magazyn Forbes najmłodszą miliarderką w historii, a teraz znalazła się w pierwszej trójce najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu. Niedawno Kylie i jej partner, Travis Scott doczekali się córeczki. Niewiele wiadomo o ich związku, dlatego fakt, że pojawili się na okładce sierpniowego wydania magazynu GQ wzbudza nie lada sensację! Po raz pierwszy opowiedzieli o łączącym ich uczuciu!

Kylie Jenner i Travis Scott na okładce GQ!

Chociaż dorastała na oczach milionów, wydaje się, że Kylie jako jedyna z sióstr Kardashian potrafi w pewnym stopniu chronić swoją prywatność. Na jej Instagramie nie znajdziemy już uroczych zdjęć z córeczką czy ukochanym. Travis nie lubi nadmiernej uwagi. Dlatego para jest dość oszczędna w publicznym okazywaniu sobie uczuć. Na łamach magazynu GQ postanowili uchylić nieco rąbka tajemnicy! Co zdradzili?

Związek Kylie wcale nie jest taki kolorowy

Okazuje się, że para spotyka się ze sobą od ponad roku i … tworzy dość specyficzny związek. Młodzi rodzice mieszkają osobno, kłócą się o błahostki, ale darzą się szczerym uczuciem. Do spięcia doszło przed samym wywiadem!

„Pokłóciliśmy się z Travisem, co jest zupełnie normalne. Dlatego trochę sobie popłakałam, bo poczułam się przytłoczona... Właściwie nie pokłóciliśmy się o nic ważnego, tak po prostu wyszło.  Zwykle kłócimy się przez to, że tak rzadko się widujemy... Czasem nie widzimy się przez dwa tygodnie. Teraz mamy Stormi, która jest za mała na to, żeby ciągle latać samolotem, dlatego trudniej jest nam spędzać ze sobą czas”, mówi Kylie.

Kylie zdradziła opowiedziała pierwszy raz o tym, jak się poznali. Wszystko zaczęło się w Kalifornii podczas festiwalu Coachella. „Coachella była jednym z pierwszych koncertów na trasie Travisa. Powiedział mi wtedy, że jedzie dalej i co dalej zrobimy z naszą znajomością. Stwierdziłam, że jadę z nim. Właściwie to wskoczyłam do tego autobusu. Potem odjechaliśmy w stronę słońca. Wówczas przetrwałam z nim całą trasę”, wyznała celebrytka.

Kylie Jenner o klątwie Kardashianów

Co ciekawe, w wywiadzie gwiazda poruszyła kwestię klątwy Kardashianów. Ma ona dotykać każdego mężczyzny wchodzącego do rodziny. Podobno żaden z nich nie jest w stanie znieść presji i uwagi, która spada na nich, gdy zwiążą się z którąś z sióstr. „To nie tylko faceci, ale też przyjaciele czy znajomi, którzy nie wiedzą, jak sobie poradzić ze sławą. Na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy nas uwielbiają, ale też całe zastępy osób, które nas nienawidzą”, dodała.

Już mówi się o tym, że sierpniowy numer GQ sprzeda się w rekordowym nakładzie. Nie chodzi nawet o wartość wywiadu, a wyjątkowo zmysłową sesję zdjęciową Jenner i Scotta. Zwłaszcza, że Kylie pozuje do niej bez wypełniaczy i z blizną na lewym udzie. Co oznacza, że sesja powstała dość niedawno.

Jak Ci się podoba?  

1/5
Kylie Jenner, Travis Scott na okładce GQ
Copyright @Instagram/@kyliejenner
1/5

Kylie Jenner i Travis Scott na okładce GQ

2/5
Kylie Jenner, Travis Scott na okładce GQ
Copyright @Instagram/@kyliejenner
2/5

Zdjęcia wywołały prawdziwą sensację wśród fanów celebrytki

3/5
Kylie Jenner, Travis Scott na okładce GQ
Copyright @Instagram/@kyliejenner
3/5

Na fotografiach  wyglądają na szczęśliwych, a jak jest naprawdę? 

4/5
Kylie Jenner, Travis Scott na okładce GQ
Copyright @Instagram/@kyliejenner
4/5

Co zdradzili na temat swojej relacji i trudów rodzicielstwa? 

5/5
Kylie Jenner, Travis Scott
Copyright @Instagram/Travis Scott @laflamescott
5/5

Takiej sesji może im pozazdrościć sama Kim Kardashian!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.