main topic Tyga Kylie Jenner
O TYM SIĘ MÓWI

To już koniec toksycznego związku Kylie Jenner i Tygi? Wszystko na to wskazuje!

Weronika Kostyra 15 marca 2017 06:30
main topic Tyga Kylie Jenner

main topic Tyga Kylie Jenner

 

Wszystko wskazuje na to, że burzliwy półtoraroczny związek Kylie Jenner z raperem Tygą właśnie dobiegł końca. Mówi się o różnych możliwych powodach rozstania. Jak do tego doszło?

 

Powody rozstania Kylie Jenner i Tygi

Niektóre źródła podają, że Kylie miała już dosyć tego, że jej partner był na jej utrzymaniu i wykorzystywał jej sławę. Tyga prawdopodobnie będzie próbował jeszcze na nią wpłynąć, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę, że związek z celebrytką mu być ciągle obiektem zainteresowania mediów. Dla jego kariery znaczy to naprawdę wiele. Oczekiwania Kylie dotyczące jej partnera są teraz dużo większe. Być może obserwując związek swojej przyrodniej siostry Kim Kardashian z Kanye Westem doszła do wniosku, że wolałaby być z kimś o statusie podobnym do tego, który ma ona sama.

 

Zobacz także: Kylie Jenner w nowej kampanii marki Puma.

 

Kylie Jenner i Tyga
Fot. East News


Jeszcze Walentynki spędzili razem. Mówiono wtedy, że Kylie Jenner wybaczyła raperowi rzekome liczne zdrady, nierozwiązane sprawy finansowe i inne nieporozumienia. Wiadomo między innymi, że raper pożyczył od swojej dziewczyny 2 miliony dolarów, których nigdy nie oddał, a także publicznie sugerował, że powinna poddać się kolejnym operacjom plastycznym. Ona jednak była cierpliwa. Często umieszczała na Instagramie zdjęcia z ukochanym, dawała także do zrozumienia, że spodziewa się otrzymać od niego wkrótce pierścionek zaręczynowy. Ostatecznie przyrodnia siostra Kim Kardashian zmieniła jednak zdanie. Na pewno przyczynił się do tego inny konflikt w rodzinie. Brat Kylie, Rob Kardashian, rozstał się niedawno z Blac Chyną, która jednocześnie jest byłą partnerką Tygi i ma z nim dziecko. W tej sytuacji raper poparł byłą dziewczynę, co bardzo zdenerwowało Kylie. Plotkuje się nawet o tym, że Tyga i Chyna będą chcieli do siebie wrócić.

 

Czy tym razem para rozstała się na zawsze? Dowiemy się o tym wkrótce. Do tej pory słynęli bowiem z tego, że potrafili rozstać się i pogodzić równie szybko.

 

Zobacz także: Kylie Jenner wciąż zaprzecza, że ingeruje w swój wygląd. Przypominamy, jak zmieniała się przez lata

 

Kylie Jenner i Tyga
Fot. Instagram

Kylie Jenner i Tyga byli razem około półtora roku

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?