Amelia Windsor
Fot. East News/Instagram
VIVA! Tylko u nas

Kim jest Amelia Windsor, najbardziej nowoczesna członkini brytyjskiej rodziny królewskiej?

Katarzyna Piątkowska 11 czerwca 2017 19:00
Amelia Windsor
Fot. East News/Instagram

Ma 21 lat, blond włosy i mnóstwo zabawnych zdjęć na Instagramie.
Amelia Windsor jest córką Sylvany Tomaselli, która wykłada historię w Cambridge i hrabiego St. Andrews George'a Windsora i wnuczką księcia Edwarda, pierwszego kuzyna królowej Elżbiety II.

Fanka Instagrama

Jej kuzyni Harry i William nie używają portali społecznościowych. Ona wręcz przeciwnie. Jej profil na Instagramie to dokumentacja studenckiego życia na uniwersytecie w Edynburgu, gdzie studiuje na drugim roku italianistykę i romanistykę, podróży, pokazów mody i ulubionych hobby jakimi są jak na członkinię królewskiego rodu przystało czytanie, picie herbaty i żeglowanie. Amelia chwali się też kontraktem z agencją modelek Storm, tej samej z którą pracowały Cara Delevigne i Kate Moss, a także tym, że magazyn Tatler nazwał ją „najpiękniejszym członkiem królewskiej rodziny”.

Debiut na wybiegu

36. w kolejce do brytyjskiego tronu Amelia Windsor w tym roku zadebiutowała jako modelka. Podczas Tygodnia Mody w Mediolanie szła w tiarze na pokazie Dolce&Gabbana.

W wywiadzie dla amerykańskiego Vogue’a przyznała, że kocha styl brytyjskiej modelki i feministki Adwoah Aboah i piosenki z „La La Land”, właśnie zdobyła prawo jazdy i marzy o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, w których jeszcze nie była, a na Jamajce odwiedzić Golden Eye, gdzie Ian Fleming pisał powieści o Jamesie Bondzie. Twierdzi, że nie może żyć bez awokado, papai i balsamu nawilżającego do ciała firmy Jo Malone.

A my twierdzimy, że jeszcze nie raz usłyszymy o ślicznej kuzynce Williama i Harry’ego.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?