Amelia Windsor
Fot. East News/Instagram
VIVA! Tylko u nas

Kim jest Amelia Windsor, najbardziej nowoczesna członkini brytyjskiej rodziny królewskiej?

Katarzyna Piątkowska 11 czerwca 2017 19:00
Amelia Windsor
Fot. East News/Instagram

Ma 21 lat, blond włosy i mnóstwo zabawnych zdjęć na Instagramie.
Amelia Windsor jest córką Sylvany Tomaselli, która wykłada historię w Cambridge i hrabiego St. Andrews George'a Windsora i wnuczką księcia Edwarda, pierwszego kuzyna królowej Elżbiety II.

Fanka Instagrama

Jej kuzyni Harry i William nie używają portali społecznościowych. Ona wręcz przeciwnie. Jej profil na Instagramie to dokumentacja studenckiego życia na uniwersytecie w Edynburgu, gdzie studiuje na drugim roku italianistykę i romanistykę, podróży, pokazów mody i ulubionych hobby jakimi są jak na członkinię królewskiego rodu przystało czytanie, picie herbaty i żeglowanie. Amelia chwali się też kontraktem z agencją modelek Storm, tej samej z którą pracowały Cara Delevigne i Kate Moss, a także tym, że magazyn Tatler nazwał ją „najpiękniejszym członkiem królewskiej rodziny”.

Debiut na wybiegu

36. w kolejce do brytyjskiego tronu Amelia Windsor w tym roku zadebiutowała jako modelka. Podczas Tygodnia Mody w Mediolanie szła w tiarze na pokazie Dolce&Gabbana.

W wywiadzie dla amerykańskiego Vogue’a przyznała, że kocha styl brytyjskiej modelki i feministki Adwoah Aboah i piosenki z „La La Land”, właśnie zdobyła prawo jazdy i marzy o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, w których jeszcze nie była, a na Jamajce odwiedzić Golden Eye, gdzie Ian Fleming pisał powieści o Jamesie Bondzie. Twierdzi, że nie może żyć bez awokado, papai i balsamu nawilżającego do ciała firmy Jo Malone.

A my twierdzimy, że jeszcze nie raz usłyszymy o ślicznej kuzynce Williama i Harry’ego.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!