Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kuzyn księżnej Meghan sprzedaje narkotyki i promuje je jej nazwiskiem!

Krewni kolejny raz nadużyli jej cierpliwości i zaufania...

Weronika Kostyra 17 września 2019 15:52
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Relacje księżnej Meghan i jej rodziny nie należą do udanych. Jest blisko jedynie ze swoją matką, natomiast z ojcem i przyrodnim rodzeństwem w ogóle nie utrzymuje kontaktu. Tuż po ogłoszeniu zaręczyn z księciem Harrym zaczęli oni chętnie udzielać wywiadów, w których niepochlebnie wyrażali się na temat Meghan i zdradzali sekrety z jej prywatnego życia. Obecnie w ogóle nie biorą udziału w jej życiu. To samo można powiedzieć o jej dalekim kuzynie Tylerze Dooleyu. Mimo to postanowił on skorzystać na pokrewieństwie ze słynną księżną i wykorzystuje jej nazwisko przy… sprzedaży narkotyków!

Kuzyn księżnej Meghan sprzedaje marihuanę

Krewni wielokrotnie nadużyli cierpliwości i zaufania księżnej. Nic dziwnego, że nie chce ona, żeby jej syn miał kontakt z daleką rodziną. Właśnie wyszło na jaw, że jej kuzyn Tyler Dooley oprawia marihuanę i sprzedaje ją promując nazwiskiem Meghan! W stanie Oregon, gdzie mieszka przedsiębiorczy 27-latek uprawa tej rośliny jest legalna. Tyler dorobił się fortuny na sprzedaży marihuany, ponieważ nazwał swój produkt Markle Sparkle. Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę, a kuzyn księżnej zarobił już miliony dolarów.

Z pewnością brytyjska rodzina królewska nie jest zachwycona kolejnym skandalem z udziałem rodziny Meghan. Księżna i tak jest już krytykowana za łamanie królewskiego protokołu i niepoprawne zachowanie swojej rodziny. To nie pierwszy raz, kiedy jest głośno o Tylerze Dooleyu. W zeszłym roku media informowały, że w dniu ślubu Meghan i księcia Harry’ego jej kuzyn przyjechał do Londynu. Miał żal o to, że nie został zaproszony na uroczystość, dlatego wybrał się do klubu, jednak został przed wejściem zatrzymany przez ochroniarza z powodu noża, który miał przy sobie. Na pytanie o cel wnoszenia niebezpiecznego narzędzia do klubu miał odpowiedzieć, że „posłuchał ostrzeżeń swojego prezydenta i zacytował słowa Trumpa, który powiedział jakiś czas temu, że Londyn jest jak „strefa wojenna, w której krew leje się strumieniami”, relacjonował Daily Mail. 

Księżna Meghan na Royal British Legion Festival of Remembrance w Royal Albert Hall w Londynie
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.