WIDEO VIVY!

Zobacz kulisy niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej z Joanną Przetakiewicz...

Byliśmy na planie z kamerą

Rafał Kowalski 6 marca 2019 16:44

Jedna z lutowych sobót spędzonych 60 kilometrów za Warszawą zaowocowała wyjątkową sesją zdjęciową. Bohaterką, która stanęła przed obiektywem Mateusza Stankiewicza tym razem była Joanna Przetakiewicz.

Kulisy sesji VIVY! - wideo

Projektantka wraz z naszą ekipą spędziła w Pałacu Boglewice cały dzień. Wszyscy pracowali nad tym, by ostateczny efekt sesji zadowolił nie tylko bohaterkę najnowszej okładki, ale i Was, którzy kupujecie VIVĘ!. Atmosfera na planie była pełna skupienia, ale i humoru, który widać choćby w filmie, który powstał na planie. Z energiczną gwiazdą nie da się nudzić! Zobaczcie, jak wyglądały kulisy naszej pracy z Joanną Przetakiewicz.

Z kolei cały wywiad z projektantką możecie przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu VIVY!.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.