WIDEO VIVY!

Zobacz kulisy niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej z Joanną Przetakiewicz...

Byliśmy na planie z kamerą

Rafał Kowalski 6 marca 2019 16:44

Jedna z lutowych sobót spędzonych 60 kilometrów za Warszawą zaowocowała wyjątkową sesją zdjęciową. Bohaterką, która stanęła przed obiektywem Mateusza Stankiewicza tym razem była Joanna Przetakiewicz.

Kulisy sesji VIVY! - wideo

Projektantka wraz z naszą ekipą spędziła w Pałacu Boglewice cały dzień. Wszyscy pracowali nad tym, by ostateczny efekt sesji zadowolił nie tylko bohaterkę najnowszej okładki, ale i Was, którzy kupujecie VIVĘ!. Atmosfera na planie była pełna skupienia, ale i humoru, który widać choćby w filmie, który powstał na planie. Z energiczną gwiazdą nie da się nudzić! Zobaczcie, jak wyglądały kulisy naszej pracy z Joanną Przetakiewicz.

Z kolei cały wywiad z projektantką możecie przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu VIVY!.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.