WIDEO VIVY!

Zobacz kulisy niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej z Joanną Przetakiewicz...

Byliśmy na planie z kamerą

Rafał Kowalski 6 marca 2019 16:44

Jedna z lutowych sobót spędzonych 60 kilometrów za Warszawą zaowocowała wyjątkową sesją zdjęciową. Bohaterką, która stanęła przed obiektywem Mateusza Stankiewicza tym razem była Joanna Przetakiewicz.

Kulisy sesji VIVY! - wideo

Projektantka wraz z naszą ekipą spędziła w Pałacu Boglewice cały dzień. Wszyscy pracowali nad tym, by ostateczny efekt sesji zadowolił nie tylko bohaterkę najnowszej okładki, ale i Was, którzy kupujecie VIVĘ!. Atmosfera na planie była pełna skupienia, ale i humoru, który widać choćby w filmie, który powstał na planie. Z energiczną gwiazdą nie da się nudzić! Zobaczcie, jak wyglądały kulisy naszej pracy z Joanną Przetakiewicz.

Z kolei cały wywiad z projektantką możecie przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu VIVY!.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.