WIDEO VIVY!

Jerzy Antkowiak i Tomasz Ossoliński przenieśli nas do czasów PRL...

Zobacz wideo zza kulis wystawy „Moda Polska”

Rafał Kowalski 5 listopada 2018 13:55

Od 6 października w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi można oglądać wyjątkową wystawę Moda Polska autorstwa projektantów Jerzego Antkowiaka i Tomasza Ossolińskiego. Zanim jednak projekt na dobre się rozhulał i podbił serca publiczności Panowie wzięli udział w sesji dla VIVY!

Podczas wykonywania zdjęć dowiedzieliśmy się wielu szczegółów dotyczących kolejnych etapów powstawania wystawy. Tomasz Ossoliński wyznał na przykład, że pomysł na taką odsłonę Mody Polskiej nie powstałby gdyby nie… urodzinowa impreza pana Jerzego! Więcej na temat wystawy możecie posłuchać w jednym z naszych poprzednich wideo, a dziś zachęcamy do obejrzenia filmu zza kulis sesji zdjęciowej. Łatwo poczuć atmosferę minionych lat… A kto miałby jeszcze ochotę zobaczyć całą wystawę to ma szczęście, że jest ona otwarta aż do 17 marca 2019 roku.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!