WIDEO VIVY!

Jerzy Antkowiak i Tomasz Ossoliński przenieśli nas do czasów PRL...

Zobacz wideo zza kulis wystawy „Moda Polska”

Rafał Kowalski 5 listopada 2018 13:55

Od 6 października w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi można oglądać wyjątkową wystawę Moda Polska autorstwa projektantów Jerzego Antkowiaka i Tomasza Ossolińskiego. Zanim jednak projekt na dobre się rozhulał i podbił serca publiczności Panowie wzięli udział w sesji dla VIVY!

Podczas wykonywania zdjęć dowiedzieliśmy się wielu szczegółów dotyczących kolejnych etapów powstawania wystawy. Tomasz Ossoliński wyznał na przykład, że pomysł na taką odsłonę Mody Polskiej nie powstałby gdyby nie… urodzinowa impreza pana Jerzego! Więcej na temat wystawy możecie posłuchać w jednym z naszych poprzednich wideo, a dziś zachęcamy do obejrzenia filmu zza kulis sesji zdjęciowej. Łatwo poczuć atmosferę minionych lat… A kto miałby jeszcze ochotę zobaczyć całą wystawę to ma szczęście, że jest ona otwarta aż do 17 marca 2019 roku.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.