Z NAJNOWSZEJ VIVY!

„Edwardowi się nie odmawia”: o kulisach pracy w TVN opowiadają największe gwiazdy stacji! EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 19 października 2017 15:55

 

Stacja TVN, podobnie jak VIVA!, obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. TVN wypromował chyba najwięcej znanych twarzy - gwiazd, celebrytów czy dziennikarzy, którzy do dziś świetnie radzą sobie w show-biznesie. Z okazji 20-lecia istnienia stacji, największe gwiazdy TVN'u specjalnie dla nas wzięli udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowe! 

 

Polecamy: 20 urodziny VIVY!, czyli nasza Przeszłość i Przyszłość! EKSLUZYWNE VIDEO

 

Stacja TVN obchodzi 20 urodziny! 

 

3 października 1997 roku, godzina 19.25.  W niemal wszystkich większych miastach Polski komercyjna stacja telewizyjna TVN nadaje swój pierwszy program „Pogodowa ruletka”. Pięć minut później na antenie pojawiają się „Fakty”, dziś najchętniej oglądany program informacyjny w kraju. Spełniło się marzenie ej założycieli - Mariusza Waltera i Jana Wejcherta. 

 

Po dwóch dekadach TVN to nie tylko doskonała rozrywka, elektryzujące show czy nowe kanały. To także związani z nią ludzie. Największe gwiazdy i osobowości TVN, czyli: Magda Mołek, Joanna Krupa, Maja Popielarska, Ewa Drzyzga, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Piotr Kraśko, Agnieszka Cegielska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anita Werner, Hubert Urbański, Anna Starmach, Dawid Woliński, Filip Chajzer, Mieczysław Hryniewicz, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Foremniak, Magda Gessler, Mateusz Gessler, Omenaa Mensah, Dorota Gardias, Andrzej Sołtysik, Grzegorz Kajdanowicz, Dorota Wellman, Olivier Janiak, Agustin Egurolla, Kuba Wojewódzki, Marcin Prokop i Agnieszka Chylińska, wzięły udział w sesji zdjęciowej VIVY!.

20 lat TVN, VIVA! październik 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Za kulisami gwiazdy miały okazję podzielić się z nami najpiękniejszymi momentami, najtrudniejszymi wyzwaniami i anegdotami związanymi z ich pracą. Zobaczcie, co zdradziły nam gwiazdy w naszym wyjątkowym video! 

 

Polecamy: Wieczór z gwiazdami, czyli 20. urodziny VIVY! EKSLUZYWNA RELACJA VIDEO

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.