WIDEO VIVY!

Plejada gwiazd, wyścigi i romanse. Byliśmy na planie filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Film jest już w kinach!

Rafał Kowalski 20 stycznia 2019 09:27

Prędkość, akcja, emocje i ogromna adrenalina. Tak najkrócej można scharakteryzować filmy, w których główną rolę odgrywają wyścigi. Nie inaczej jest w polskiej produkcji Michała Otłowskiego Diablo. Wyścig o wszystko. Kilka miesięcy temu odwiedziliśmy ekipę i aktorów, którzy pracowali nad scenami do filmu na warszawskiej starówce.

Czego udało się nam dowiedzieć i co zobaczyć? Zobaczcie naszą relację z planu. Możemy zdradzić tylko, że było naprawdę gorąco. A poza Karoliną Szymczak, Aleksym Komorowskim i Wojciechem Bocianowskim spotkaliśmy między innymi... Bogusław Lindę!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.