Agnieszka Radwańska, Ewa Chodakowska, Dominika Kulczyk MT
Fot. Zuza Krajewska, Instagram, Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM JEST GŁOŚNO

„Wprost” opublikował listę 50 najbogatszych Polek 2017 roku. Pojawiła się w nim... Ewa Chodakowska. Na którym miejscu się znalazła?

Weronika Kostyra 25 września 2017 19:30
Agnieszka Radwańska, Ewa Chodakowska, Dominika Kulczyk MT
Fot. Zuza Krajewska, Instagram, Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Magazyn „Wprost” opublikował najnowszą listę 50 najbogatszych Polek. W rankingu na 2017 rok zaszły duże zmiany. Aby się w nim znaleźć należało mieć majątek o wartości co najmniej 46 mln złotych. W zestawieniu znalazły się głównie nazwiska ze świata biznesu, których obecność nie zaskakuje. Jak co roku pierwsze miejsce zajęła Dominika Kulczyk. Jej matka, Grażyna spadła o jedno miejsce w stosunku do ubiegłego roku.

W rankingu znalazło się jednak kilka znanych osób. Niespodzianką jest 47. miejsce Ewy Chodakowskiej, której majątek wyceniono na 49 milionów złotych. „Polska ma swoje tabu i pieniądze są jednym z nich. Szkoda, bo ludzie powinni głośniej mówić o swoich osiągnięciach”, powiedziała w rozmowie z tygodnikiem. Jeszcze wyżej znalazła się Agnieszka Radwańska, która jest posiadaczką 96 milionów. Zobaczcie, jak prezentuje się czołówka rankingu.

Ranking 50 najbogatszych Polek


1. Dominika Kulczyk 7,7 mld

2. Barbara Komorowska 1,9 mld

3. Grażyna Kulczyk 1,8 mld

4. Elżbieta Kaczmarek 1,77 mld

5. Teresa Mokrysz z rodziną 1,3 mld

6. Aldona Wejchert z dziećmi 1,2 mld

7. Katarzyna Frank-Niemczycka 900 mln

8. Solange Olszewska 800 mln

9. Anna Podniesińska 800 mln

10. Małgorzata Adamkiewicz 750 mln

11. Irena Eris 525 mln

34. Agnieszka Radwańska 96 mln

47. Ewa Chodakowska 49 mln

Zobacz także: Ewa Chodakowska po namowach fanów pokazała swój nowy luksusowy apartament. Zobaczcie, jak mieszka!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?