Agnieszka Radwańska, Ewa Chodakowska, Dominika Kulczyk MT
Fot. Zuza Krajewska, Instagram, Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM JEST GŁOŚNO

„Wprost” opublikował listę 50 najbogatszych Polek 2017 roku. Pojawiła się w nim... Ewa Chodakowska. Na którym miejscu się znalazła?

Weronika Kostyra 25 września 2017 19:30
Agnieszka Radwańska, Ewa Chodakowska, Dominika Kulczyk MT
Fot. Zuza Krajewska, Instagram, Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Magazyn „Wprost” opublikował najnowszą listę 50 najbogatszych Polek. W rankingu na 2017 rok zaszły duże zmiany. Aby się w nim znaleźć należało mieć majątek o wartości co najmniej 46 mln złotych. W zestawieniu znalazły się głównie nazwiska ze świata biznesu, których obecność nie zaskakuje. Jak co roku pierwsze miejsce zajęła Dominika Kulczyk. Jej matka, Grażyna spadła o jedno miejsce w stosunku do ubiegłego roku.

W rankingu znalazło się jednak kilka znanych osób. Niespodzianką jest 47. miejsce Ewy Chodakowskiej, której majątek wyceniono na 49 milionów złotych. „Polska ma swoje tabu i pieniądze są jednym z nich. Szkoda, bo ludzie powinni głośniej mówić o swoich osiągnięciach”, powiedziała w rozmowie z tygodnikiem. Jeszcze wyżej znalazła się Agnieszka Radwańska, która jest posiadaczką 96 milionów. Zobaczcie, jak prezentuje się czołówka rankingu.

Ranking 50 najbogatszych Polek


1. Dominika Kulczyk 7,7 mld

2. Barbara Komorowska 1,9 mld

3. Grażyna Kulczyk 1,8 mld

4. Elżbieta Kaczmarek 1,77 mld

5. Teresa Mokrysz z rodziną 1,3 mld

6. Aldona Wejchert z dziećmi 1,2 mld

7. Katarzyna Frank-Niemczycka 900 mln

8. Solange Olszewska 800 mln

9. Anna Podniesińska 800 mln

10. Małgorzata Adamkiewicz 750 mln

11. Irena Eris 525 mln

34. Agnieszka Radwańska 96 mln

47. Ewa Chodakowska 49 mln

Zobacz także: Ewa Chodakowska po namowach fanów pokazała swój nowy luksusowy apartament. Zobaczcie, jak mieszka!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.