Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej The Voice!

Jak sobie poradzi?

Olga Figaszewska 24 czerwca 2019 12:58
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Już wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w programie The Voice Kids! Jak w nowej roli sprawdzi się jej następczyni?

Ida Nowakowska zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan?

Jak niedawno podał magazyn Party dla Barbary Kurdej-Szatan ostatnie dni nie są dla niej łatwe. Gwiazda straciła posadę prowadzącej programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Od jesieni nie poprowadzi najnowszych edycji słynnych programów The Voice of Poland, The Voice Kids i Dance, Dance, Dance.

Powodem do podjęcia takiej decyzji miały być poglądy polityczne aktorki. „Brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości”, mówiła osoba związana z TVP.

Telewizja Polska wydała oświadczenie na łamach Super Expressu, w którym zaznaczono, że stacji zależy na dotarciu do szerszej widowni. „Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących”, czytamy.

Kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli prowadzącej The Voice Kids? Jak podał magazyn Flesz postawiono na Idę Nowakowską, która pojawiła się już w programie Dance, Dance, Dance. Tancerka szybko zdobyła sympatię telewidzów i popularność. Od niedawna możemy podziwiać ją w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie. Jak poradzi sobie w nowym programie? Wkrótce będziemy się mogli o tym przekonać. 

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska-Herndon
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!