Mamy pierwsze zdjęcia z planu

Rafał Kowalski 29 października 2018 20:58

Choć premiera filmu Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3 jest zaplanowana dopiero na 25 stycznia, emocje wokół kultowego filmu rosną już teraz! Każdego dnia poznajemy kolejne szczegóły produkcji, która może pobić dotychczasowe rekordy oglądalności… Wiemy już, że w filmie wystąpią między innymi Ola Hamkało, Anna Mucha i Nikodem Rozbicki, a dziś potwierdzone zostało nazwisko Macieja Zakościelnego.

Zdjęcia Piotrusia z Kogla-Mogla 3

Aktor wcieli się w postać syna Państwa Wolańskich – Piotrusia, który na ekranie będzie miał 30 lat. Jak ucharakteryzowany do roli został Maciej Zakościelny? Dzięki pierwszym zdjęciom z planu nie jest to już zagadką. Okazuje się, że Piotruś wyrósł na stylowego, przystojnego mężczyznę… Zobaczcie sami! Pójdziecie do kina? 

1/5
Piotruś z Kogla Mogla
Copyright @Screen z YouTube / Studio Kadr
1/5

W przeszłości Piotrusia grał Maciej Koterski. Dziś nie ma nic wspólnego z aktorstwem i prawdopodobnie od wielu lat mieszka w Australii

2/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
2/5

Koterskiego zastąpi Maciej Zakościelny - tu w charakteryzacji syna Wolańskich

3/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
3/5

Podoba się Wam ten wybór?

4/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
4/5

Za kostiumy odpowiada Anna Męczyńska

5/5
Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/5

Premiera filmu z Maciejem Zakościelnym już 25 stycznia! Nie możemy się doczekać

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.