Mamy pierwsze zdjęcia z planu

Rafał Kowalski 29 października 2018 20:58

Choć premiera filmu Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3 jest zaplanowana dopiero na 25 stycznia, emocje wokół kultowego filmu rosną już teraz! Każdego dnia poznajemy kolejne szczegóły produkcji, która może pobić dotychczasowe rekordy oglądalności… Wiemy już, że w filmie wystąpią między innymi Ola Hamkało, Anna Mucha i Nikodem Rozbicki, a dziś potwierdzone zostało nazwisko Macieja Zakościelnego.

Zdjęcia Piotrusia z Kogla-Mogla 3

Aktor wcieli się w postać syna Państwa Wolańskich – Piotrusia, który na ekranie będzie miał 30 lat. Jak ucharakteryzowany do roli został Maciej Zakościelny? Dzięki pierwszym zdjęciom z planu nie jest to już zagadką. Okazuje się, że Piotruś wyrósł na stylowego, przystojnego mężczyznę… Zobaczcie sami! Pójdziecie do kina? 

1/5
Piotruś z Kogla Mogla
Copyright @Screen z YouTube / Studio Kadr
1/5

W przeszłości Piotrusia grał Maciej Koterski. Dziś nie ma nic wspólnego z aktorstwem i prawdopodobnie od wielu lat mieszka w Australii

2/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
2/5

Koterskiego zastąpi Maciej Zakościelny - tu w charakteryzacji syna Wolańskich

3/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
3/5

Podoba się Wam ten wybór?

4/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
4/5

Za kostiumy odpowiada Anna Męczyńska

5/5
Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/5

Premiera filmu z Maciejem Zakościelnym już 25 stycznia! Nie możemy się doczekać

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.