Mamy pierwsze zdjęcia z planu

Rafał Kowalski 29 października 2018 20:58

Choć premiera filmu Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3 jest zaplanowana dopiero na 25 stycznia, emocje wokół kultowego filmu rosną już teraz! Każdego dnia poznajemy kolejne szczegóły produkcji, która może pobić dotychczasowe rekordy oglądalności… Wiemy już, że w filmie wystąpią między innymi Ola Hamkało, Anna Mucha i Nikodem Rozbicki, a dziś potwierdzone zostało nazwisko Macieja Zakościelnego.

Zdjęcia Piotrusia z Kogla-Mogla 3

Aktor wcieli się w postać syna Państwa Wolańskich – Piotrusia, który na ekranie będzie miał 30 lat. Jak ucharakteryzowany do roli został Maciej Zakościelny? Dzięki pierwszym zdjęciom z planu nie jest to już zagadką. Okazuje się, że Piotruś wyrósł na stylowego, przystojnego mężczyznę… Zobaczcie sami! Pójdziecie do kina? 

1/5
Piotruś z Kogla Mogla
Copyright @Screen z YouTube / Studio Kadr
1/5

W przeszłości Piotrusia grał Maciej Koterski. Dziś nie ma nic wspólnego z aktorstwem i prawdopodobnie od wielu lat mieszka w Australii

2/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
2/5

Koterskiego zastąpi Maciej Zakościelny - tu w charakteryzacji syna Wolańskich

3/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
3/5

Podoba się Wam ten wybór?

4/5
Maciej Zakościelny
Copyright @Instagram
4/5

Za kostiumy odpowiada Anna Męczyńska

5/5
Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/5

Premiera filmu z Maciejem Zakościelnym już 25 stycznia! Nie możemy się doczekać

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?