TYLKO U NAS!

Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi kolejną edycję Big Brothera?

O komentarz poprosiliśmy Edwarda Miszczaka

Rafał Kowalski 22 sierpnia 2019 19:23

Dzisiejsza konferencja Grupy TVN i Discovery przebiegła z takim samym rozmachem, jak każda poprzednia. Rozrywkowe wydarzenie poprzedziła jednak smutna informacja – potwierdzenie znalezienia w jeziorze Kisajno ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Mimo wszystko, zgodnie z planem prezentacji, dyrektor programowy TVN zapowiedział ze sceny powrót Big Brothera. Czy poprowadzi go jednak Agnieszka Woźniak-Starak?

Kto będzie prowadzącym kolejnego Big Brothera?

Konferencję w warszawskiej Hali Prądzyńskiego rozpoczął Marcin Prokop, który w krótkich słowach nawiązał do niewyobrażalnie trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się nieobecna na sali Agnieszki Woźniak-Starak. „Chcę, żebyśmy wspólnie pomyśleli o tej, której dziś nie zobaczymy. Agnieszko Woźniak-Starak, nasze myśli są z tobą”. Chwilę później dyrektor programowy TVN, podczas zapowiedzi filmu Ukryta gra, którego producentem był Piotr Woźniak-Starak, dodał kilka słów od siebie. „Serce pęka, gdy pomyśli się, co stało się na tym jeziorze...”, usłyszeliśmy od Edwarda Miszczaka.

W cieniu tragedii mimo wszystko zapowiedziano ze sceny między innymi kolejną edycję największego hitu TVN7. „Przed nami największe wyzwanie produkcyjne, czyli Big Brother”, powiedział dyrektor programowy TVN. Wielu fanów programu zastanawia się czy zobaczymy w nim w roli prowadzącej Agnieszkę Woźniak-Starak. Czy w obliczu smutnych i nagłych wydarzeń Edward Miszczak bierze pod uwagę zmianę gospodyni? „Nie potrafię nic w tej sprawie powiedzieć, bo jest jeszcze za wcześnie. Myślę, że decyzja jest kwestią najbliższych dni. Druga edycja Big Brothera na pewno startuje bez zmian 13 września”, usłyszał dziennikarz VIVY.pl

Niezależnie od decyzji Agnieszki Woźniak-Starak przesyłamy ogrom wsparcia i wyrazy współczucia. 

Edward Miszczak, VIVA!, październik 2017
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?