Księżniczka Małgorzata
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżniczka Małgorzata molestowała 23-letniego aktora!

Mężczyzna wspomniał zdarzenie w najnowszym wywiadzie

Sabina Zięba 14 stycznia 2020 11:00
Księżniczka Małgorzata
Fot. Getty Images

Wydawałoby się, że rodzina królewska powinna być nieskazitelna. Niestety w ostatnim czasie coraz więcej skandalicznych sytuacji życiowych wychodzi na jaw. Niedawno głośno było o posądzanym o gwałt księciu Andrzeju, podejrzewanym o zdradę księciu Williamie czy wycofaniu się z pełnienia obowiązków Harry'ego i Meghan. Teraz na światło dzienne wyszedł fakt, że księżniczka Małgorzata molestowała 23-latka!

Księżniczka Małgorzata i Brian Cox

W najnowszym wywiadzie dla The Guardian, 73-letni zdobywca Złotego Globa za rolę w serialu Sukcesja, odniósł się do sytuacji sprzed 50 lat. Brian Cox wyznał, że w 1969 roku, gdy zaczynał swoją karierę, molestowała go księżniczka Małgorzata.

Wyznał, że rzecz działa się po jednym z przedstawień w teatrze Royal Court w Londynie. Wówczas został przedstawiony siostrze królowej Elżbiety II, której najwyraźniej bardzo się spodobał: „W młodości obmacywała mnie księżniczka Małgorzata. Grałem w sztuce z Alanem Batesem w dniu moich 23 urodzin. Dostałem wtedy czerwoną koszulę od reżysera spektaklu. Byłem świeżo po prysznicu, więc lśniłem. Wtedy nas sobie przedstawiono. Księżniczka położyła rękę na mojej koszuli i ją pochwaliła, a następnie zaczęła przesuwać po niej palcami. Powiedziałem: och. Nie wiedziałam, jak się zachować, gdy dotyka mnie ktoś z rodziny królewskiej”.

Podobno, gdy jego przyjaciele spostrzegli, co się dzieje, próbowali odciągnąć księżniczkę od aktora. Miała ona wtedy 38 lat i... była już mężatką! Całą sytuacja ostatecznie zakończyła się odejściem Briana, który uprzednio podziękował za komplementy i uciął niezręczną sytuację.

Wierzycie w tą historię?  

Brian Cox podczas tegorocznej gali Złotych Globów

Brian Cox, Złote Globy 2020
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.