Księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte obchodzi dziś piąte urodziny!

Jak spędziła ten wyjątkowy dzień?

Redakcja VIVA! 2 maja 2020 19:30
Księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images

Córeczka księżnej Kate i księcia Williama obchodzi dziś piąte urodziny! W wyjątkowym dla siebie dniu pomagała lokalnej społeczności! W sieci pojawiły się urocze zdjęcia księżniczki Charlotte. 

Urodziny księżniczki Charlotte

Na Instagramie rodziny królewskiej pojawiły się niezwykłe fotografie małej księżniczki wykonane przez jej mamę. Charlotte to już prawdziwa dama!  

Pałac Kensington opublikował urocze zdjęcia pociechy Kate i Williama. Widać na nich, jak Charlotte pomaga swoim rodzicom w roznoszeniu paczek z jedzeniem mieszkańcom Norfolk, którzy ze względu na pandemię koronawirusa zostali w domach.

„Zdjęcia zostały wykonane przez księżną, podczas gdy rodzina pomagała zapakować i dostarczyć paczki z jedzeniem przebywającym w izolacji lokalnym mieszkańcom”, ogłoszono na profilu Pałacu Kensington.

Dziewczynka zachwyca na nich uroczą fryzurą i sukienką w pepitkę. W komentarzach internauci zaczęli debatować nad tym, do kogo podobna jest mała księżniczka. Niektórzy twierdzą, że to cała prababcia - królowa Elżbieta II, drudzy sugerują, że Charlotte odziedziczyła urodę po tacie!

A jakie jest Twoje zdanie?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.