KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan usunięta ze zdjęcia. Internauci piszą wprost: „To zemsta księżnej Kate”

Jaka jest prawda?

Gabriela Czernecka 16 września 2020 14:59

Niedawno książę Harry świętował urodziny. Z tej okazji na profilu na Instagramie Kate i Williama pojawiła się wspólna fotografia z księciem, ale internauci zwrócili na coś uwagę. Na fotografii brakuje księżnej Meghan… Czy to celowy zabieg, a może zwykły przypadek?

Księżna Meghan została usunięta z rodzinnego zdjęcia? 

Życie Meghan i Harry’ego po odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej zdaje się płynąć dokładnie tak, jak tego oczekiwali. Rzadko pojawiają się publicznie, sami decydują, kiedy pokazać ułamek swojego życia. Angażują się w akcje społeczne i wygląda na to, że w końcu nie muszą martwić się dziennikarzami, którzy dotychczas tworzyli na ich temat niestworzone historie.

Choć wygląda na to, że Meghan i Harry w końcu są szczęśliwi, to nie da się nie zauważyć, że w rodzinie Windsorów nastąpił rozłam. Wspaniała czwórka, jaką tworzyli Kate i William, Meghan i Harry, już nie istnieje. A wszystko wskazuje na to, że stosunki między Harrym i Williamem szybko się nie poprawią. Internauci zwrócili uwagę, że nawet w dniu urodzin młodszego syna Diany dało się zauważyć, że relacje księcia z Windsorami nie są najlepsze. Zarówno Kate i William, jak i książę Karol czy królowa Elżbieta II w social mediach uczcili pamięć o Harrym. Wszyscy dodali zdjęcia, na których możemy podziwiać solenizanta. Windsorowie zrobili to jednak w nietypowy sposób.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Tym razem każdy z nich dodał zdjęcie, na którym nie ma Meghan. To celowy zabieg, a może zwykły przypadek? Zdaniem internautów ma być to zamierzone działanie, które ma pokazać Meghan jej miejsce w szeregu. Wygląda na to, że Meghan naprawdę podpadła Windsorom... Myślicie, że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy wszystkich razem?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.