KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan usunięta ze zdjęcia. Internauci piszą wprost: „To zemsta księżnej Kate”

Jaka jest prawda?

Gabriela Czernecka 16 września 2020 14:59

Niedawno książę Harry świętował urodziny. Z tej okazji na profilu na Instagramie Kate i Williama pojawiła się wspólna fotografia z księciem, ale internauci zwrócili na coś uwagę. Na fotografii brakuje księżnej Meghan… Czy to celowy zabieg, a może zwykły przypadek?

Księżna Meghan została usunięta z rodzinnego zdjęcia? 

Życie Meghan i Harry’ego po odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej zdaje się płynąć dokładnie tak, jak tego oczekiwali. Rzadko pojawiają się publicznie, sami decydują, kiedy pokazać ułamek swojego życia. Angażują się w akcje społeczne i wygląda na to, że w końcu nie muszą martwić się dziennikarzami, którzy dotychczas tworzyli na ich temat niestworzone historie.

Choć wygląda na to, że Meghan i Harry w końcu są szczęśliwi, to nie da się nie zauważyć, że w rodzinie Windsorów nastąpił rozłam. Wspaniała czwórka, jaką tworzyli Kate i William, Meghan i Harry, już nie istnieje. A wszystko wskazuje na to, że stosunki między Harrym i Williamem szybko się nie poprawią. Internauci zwrócili uwagę, że nawet w dniu urodzin młodszego syna Diany dało się zauważyć, że relacje księcia z Windsorami nie są najlepsze. Zarówno Kate i William, jak i książę Karol czy królowa Elżbieta II w social mediach uczcili pamięć o Harrym. Wszyscy dodali zdjęcia, na których możemy podziwiać solenizanta. Windsorowie zrobili to jednak w nietypowy sposób.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Tym razem każdy z nich dodał zdjęcie, na którym nie ma Meghan. To celowy zabieg, a może zwykły przypadek? Zdaniem internautów ma być to zamierzone działanie, które ma pokazać Meghan jej miejsce w szeregu. Wygląda na to, że Meghan naprawdę podpadła Windsorom... Myślicie, że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy wszystkich razem?  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.