Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Takiej pomocy nie miała nawet Kate. Księżna Meghan zatrudniła specjalną ciążową asystentkę!

„Robi wszystko, co może, by Meghan czuła się komfortowo”

Gabriela Czernecka 4 lutego 2019 20:45
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Księżna Meghan będzie miała specjalną ciążową asystentkę! Wygląda na to, że żona księcia Harry'ego chce się zapisać na kartach historii jako ta najbardziej postępowa w brytyjskiej rodzinie królewskiej i musimy przyznać, jak na razie idzie jej to całkiem nieźle. Mówi się, że chce rodzić w domu, zaskakuje stylizacjami i nie boi się naginać zasad, do których stosuje się księżna Kate. Tym razem, jak donosi magazyn Us Weekly, księżna zażyczyła sobie, by w błogosławionym stanie otoczono ją odpowiednią opieką i...taką otrzymała! Kim jest ciążowa asystentka Meghan? 

Księżna Meghan ma ciążową asystentkę

Od kilku miesięcy media rozpisują się o ciąży Meghan. Sama księżna nie unika oficjalnych wystąpień, na których chętnie pozuje do zdjęć i zwykle sprawia wrażenie zrelaksowanej. Okazuje się, że to zasługa jej nowej asystentki, której zadaniem jest właśnie zadbanie o samopoczucie księżnej. Wygląda na to, że Lauren Mishcon świetnie sprawdza się w tej roli.

Kim jest ciążowa asystentka Meghan? To 40-letnia szczęśliwa mama trójki dzieci, żona Olivera Mishcona. Jego dziadek kierował kancelarią prawniczą, która zajmowała się rozwodem księżnej Diany z księciem Karolem. Choć plotek o tym, że to właśnie ona zajmie się przygotowaniami Meghan do porodu odpowiedziała dziennikarzowi The Sun: „Nie jestem upoważniona do rozmawiania na temat moich klientek”, ale dodała, że wiosną będzie miała sporo pracy. Na czym będzie ona polegać?

Zadaniem specjalnej ciążowej asystentki jest otoczenie ciężarnej kobiety wyjątkową opieką. Ma przygotowywać księżną do narodzin dziecka. Choć księżna Meghan poród ma zaplanowany na kwiecień, to według magazynu już odbywa spotkania zarówno w domu w Oxfordhire, jak i w Pałacu Kensington.

40-latka podobno już intensywnie pracuje nad księżną i jej pozytywnym podejściem. „Robi wszystko, co może, aby Meghan czuła się komfortowo i była zadowolona”, mówi źródło magazynu Us Weekly.

Odciąga jej myśli od negatywnych publikacji medialnych, a księcia Harry'ego instruuje, jak powinien zajmować się ciężarną żoną. „Meghan bardzo wierzy w moc spokojnej i pozytywnej energii w czasie porodu. Jest na tym skoncentrowana”, mówi magazynowi osoba z otoczenia gwiazdy. Lauren Mishcon pomaga złagodzić Meghan dolegliwości fizyczne, na przykład za pomocą masażu lub jogi. Jest dla niej wsparciem psychicznym i fizycznym.

 

Jeżeli plotki okazałyby się prawdą, byłby to pierwszy taki przypadek w brytyjskiej rodzinie królewskiej, kiedy do pomocy przy porodzie księżnej zatrudniono taką asystentkę! 

Księżna Meghan Markle trzyma się za brzuch
Fot. REX/Shutterstock/East News

Księżna Meghan
Fot. East News

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…