Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan wróci do aktorstwa?! Producenci serialu oferują jej zawrotną sumę

Padnie rekord w Hollywood?

Sabina Zięba 28 sierpnia 2020 16:16
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Przez decyzję o wyprowadzce z Wielkiej Brytanii i rezygnacji z pełnienia funkcji członków brytyjskiej rodziny królewskiej, Meghan i Harry znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Musieli zwrócić pieniądze za remont pałacu, w którym mieli zamieszkać po ślubie i nie mogą podjąć teraz normalnej pracy. W związku z tym, byłej aktorce na pewno wydaje się kusząca propozycja złożona przez producentów pewnego serialu. Czy wróci do zawodu?

Meghan w serialu „Suits”

Wiadomo, że przed związkiem z księciem Harrym, Meghan nie zrobiła spektakularnej kariery aktorskiej. Jej najbardziej znaną rolą jest ta z serialu Suits, w którym grała przez kilka lat. Zrezygnowała z niej w momencie zaręczyn z brytyjskim arystokratą. Teraz, gdy już ponownie mieszkają w USA, podobno rozważa powrót do zawodu. 

Już kilka miesięcy temu media donosiły, że obecnie, ze względu na swoją pozycję, Meghan ma nadzieję na większe role filmowe. Magazyn New Idea podawał, że przez długi czas zabiegała o spotkanie z Bradem Pittem i robiła wszystko, by go poznać, dręcząc nawet telefonami jego asystentów: „Chce zagrać w filmie z Pittem i zrobi wszystko, by do tego doszło. Przez pewien czas nękała jego asystentów. Gdy to nie pomogło, błagała George’a Clooneya, z którym się przyjaźni, by zorganizował dla nich profesjonalną kolację, w trakcie której mogłaby przedstawić swoje pomysły”.

Gdy jednak ten plan się nie powiódł, a jej największym osiągnięciem było zostanie lektorką w dokumencie Słonie, wraz z mężem zajęła się działalnością charytatywną. Teraz jednak ma szansę wrócić na mały ekran.

O Meghan przypomnieli sobie twórcy serialu Suits, proponując jej zawrotną sumę za pracę na planie produkcji. Jak podaje New Idea, chcą jej zapłacić aż 50 milionów dolarów i twierdzą, że „Powinna zdecydowanie rozważyć powrót”, a hollywoodzki ekspert z branży filmowej, wtóruje: „Jeśli Meghan wróci do W garniturach, byłby to największy serial telewizyjny na świecie”.

Choć obecnie nie powstają nowe odcinki serialu to kontynuacja miałaby ruszyć ze względu na udział księżnej. Stawka, którą jej zaproponowano, byłaby rekordem w historii Hollywood, a wydaje się, że względu na obecną sytuację finansową, Meghan może się na nią skusić. 

Chcielibyście ją znów zobaczyć w produkcji?  

Kadr z serialu „Suits”

Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.