Księżna Meghan, fryzura Meghan
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka?! 

Książęca para niebawem ogłosi szczęśliwą nowinę światu?!

Olga Figaszewska 29 lipca 2019 10:15
Księżna Meghan, fryzura Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry marzą o drugim dziecku? Świeżo upieczeni rodzice kila miesięcy temu powitali na świecie swojego synka. Mają mnóstwo powodów do radości. Ale jak twierdzi eksperta rodziny królewskiej, mały Archie lada chwila doczeka się rodzeństwa!

Księżna Meghan jest w drugiej ciąży?!

Księżna Meghan i Harry od dnia narodzin synka bacznie strzegą jego prywatności. Wszyscy czekali z niecierpliwością na oficjalne fotografie małego księcia. Dzięki temu szczęśliwa mama w spokoju mogła cieszyć się pierwszymi tygodniami macierzyństwa. A te nie należały do najłatwiejszych. Choć para korzysta z pomocy królewskiej niań, to  Meghan chce samodzielnie zajmować się synkiem. 

Tymczasem fani oczekują radosnych wieści. W końcu zachodnie media na każdym kroku donoszą o ciąży Meghan. Czy rzeczywiście planują w tak krótkim czasie powiększyć rodzinę? Tego jest pewna Melanie Bromley. W jednym z wywiadów zdradziła sekret książęcej pary.

,,Myślę, że w przyszłym roku w tym samym okresie będzie już w ciąży”, wyznała ekspertka ds. rodziny królewskiej. Jest pewna, że szczęśliwą nowinę ogłoszą światu po zakończeniu służbowego wyjazdu do Afryki, który odbędzie się jesienią.  

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Chrzest Archiego, portret rodzinny jamnik
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.