O NIE JEST GŁOŚNO

Te zdjęcia podsyciły plotki o bliźniaczej ciąży księżnej Meghan!

Brzuszek żony księcia Harry'ego jest naprawdę duży

Konrad Szczęsny 19 grudnia 2018 08:52

Gdy w zeszłym tygodniu księżna Kate pojawiła się niespodziewanie na gali British Fashion Awards w obcisłej czarnej sukience, eksponującej jej ciążowy brzuszek, zelektryzowała media na całym świecie. Publiczne wyjścia, w trakcie których żona księcia Harry'ego z dumą prezentuje krągłości, najwyraźniej przypadły jej do gustu, ponieważ w trakcie ostatniego ze spotkań, z emerytowanymi aktorami w Brinsworth House, obecni wprost nie mogli oderwać od niej oczu!

Księżna Meghan z widocznym ciążowym brzuszkiem na spotkaniu z emerytowanymi aktorami

W kuluarach mówi się, że o organizację tego spotkania księżna Meghan zabiegała osobiście. Nic dziwnego, przez lata sama była związana z zawodem aktora.

W trakcie wizyty w Brinsworth House żona księcia Harry'ego tryskała dobrym humorem, chętnie rozmawiała z rezydentami placówki, zaś kilka razy zdarzyło jej się nawet zażartować! Gdy jeden z pacjentów zapytał o samopoczucie księżnej, ta miała odpowiedzieć, że czuje się „bardzo ciężarna”, po czym wybuchnęła śmiechem. Z kolei w rozmowie z inną kobietą była aktorka zapytała, czy ta ma dzieci. Gdy usłyszała przeczącą odpowiedź i argument, że pacjentka „wolała skupić się na karierze”, księżna Sussex stwierdziła, że „doskonale to rozumie”.

„Księżna była w doskonałym nastroju podczas wizyty. Kiedy jedna z pielęgniarek powiedziała, że wszyscy w Brinsworth House są „wielkimi przyjaciółmi”, Meghan odparła: Mam nadzieję, że mogę dołączyć do tego grona”, relacjonuje natomiast DailyMail.

Brytyjska prasa nie szczędzi żonie księcia Harry'ego pochwał i twierdzi, że tą wizytą udowodniła, że ma do siebie dystans i potrafi nawiązać kontakt z każdym, co doskonale współgra z obowiązkami, jakie muszą wykonywać członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Księżna Meghan urodzi bliźnięta? Termin porodu żony Harry'ego

Uwagę zwracała również, a może przede wszystkim, kwiecista, dopasowana sukienka do połowy łydki marki Brock Collection za 834 funty, którą tego dnia wybrała księżna Meghan. Co prawda na początku skrywała brzuszek pod szarym płaszczem, jednak szybko rozpięła go i zaprezentowała światu krągłości. Są one naprawdę imponujące i to mimo tego, że żona księcia Harry'ego urodzi dopiero na przełomie marca i kwietnia (obecnie jest w szóstym miesiącu ciąży). Czyżby para spodziewała się bliźniąt? 

Zdjęcie z tej wyjątkowej wizyty możesz zobaczyć w galerii  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?