księżna Meghan i królowa Elżbieta II
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle podarowała nietypowy prezent królowej Elżbiecie II…

Myślicie, że o tym marzyła?

Olga Figaszewska 28 grudnia 2018 11:31
księżna Meghan i królowa Elżbieta II
Fot. East News

Święta brytyjskiej rodziny królewskiej to niezwykłe wydarzenie. Przebiegają zgodnie z tradycją, a także określonymi zasadami protokołu i podlega im każdy, bez wyjątku. Czy księżna Meghan miała problem, by dostosować się do napiętego harmonogramu świąt? O to nie musimy się martwić. Radzi sobie doskonale! A świadczy o tym niespodzianka, którą przygotowała dla królowej Elżbiety II. To chyba jeden z najlepszych prezentów jakie monarchini otrzymała w ostatnim czasie! 

Co księżna Meghan dała na święta królowej Elżbiecie II? 

Święta w rodzinie królewskiej to nie tylko przyjemności, ale i obowiązki. Wszyscy przestrzegają ściśle określonych zasad dotyczących wyglądu świątecznej stylizacji, czasu poświęcanego na spotkania w gronie najbliższych czy posiłków. Jedną z bożonarodzeniowych tradycji jest obdarowywanie się niezwykłymi podarkami. Są to najbardziej absurdalne i zabawne prezenty.

Co w takim razie królowa Elżbieta II otrzymała od księżnej Sussex? Meghan wręczyła jej... zabawkowego chomika.  Elżbieta II nie kryła swojej radości i była niezwykłe rozbawiona faktem, że maskotka śpiewa również hymn!  

Jakimi prezentami obdarowała się reszta rodziny królewskiej? Na pewno nie brakowało błyskotliwych żartów. Chociażby w ubiegłym roku książę George dostał od rodziców Kate zebrę na biegunach, królowa  gumowego kurczaka z piszczałką, a Harry podarował jej kąpielowy czepek z napisem Is not Life a B*tch! 

Królowa Elżbieta II święta
Fot. Getty Images

Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.