księżna Meghan i królowa Elżbieta II
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle podarowała nietypowy prezent królowej Elżbiecie II…

Myślicie, że o tym marzyła?

Olga Figaszewska 28 grudnia 2018 11:31
księżna Meghan i królowa Elżbieta II
Fot. East News

Święta brytyjskiej rodziny królewskiej to niezwykłe wydarzenie. Przebiegają zgodnie z tradycją, a także określonymi zasadami protokołu i podlega im każdy, bez wyjątku. Czy księżna Meghan miała problem, by dostosować się do napiętego harmonogramu świąt? O to nie musimy się martwić. Radzi sobie doskonale! A świadczy o tym niespodzianka, którą przygotowała dla królowej Elżbiety II. To chyba jeden z najlepszych prezentów jakie monarchini otrzymała w ostatnim czasie! 

Co księżna Meghan dała na święta królowej Elżbiecie II? 

Święta w rodzinie królewskiej to nie tylko przyjemności, ale i obowiązki. Wszyscy przestrzegają ściśle określonych zasad dotyczących wyglądu świątecznej stylizacji, czasu poświęcanego na spotkania w gronie najbliższych czy posiłków. Jedną z bożonarodzeniowych tradycji jest obdarowywanie się niezwykłymi podarkami. Są to najbardziej absurdalne i zabawne prezenty.

Co w takim razie królowa Elżbieta II otrzymała od księżnej Sussex? Meghan wręczyła jej... zabawkowego chomika.  Elżbieta II nie kryła swojej radości i była niezwykłe rozbawiona faktem, że maskotka śpiewa również hymn!  

Jakimi prezentami obdarowała się reszta rodziny królewskiej? Na pewno nie brakowało błyskotliwych żartów. Chociażby w ubiegłym roku książę George dostał od rodziców Kate zebrę na biegunach, królowa  gumowego kurczaka z piszczałką, a Harry podarował jej kąpielowy czepek z napisem Is not Life a B*tch! 

Królowa Elżbieta II święta
Fot. Getty Images

Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?