Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan nie może zajść w drugą ciążę? Jedno zdjęcie wywołało falę spekulacji... 

To nie jest dla małżeństwa łatwy czas...

Gabriela Czernecka 26 lipca 2020 07:49
Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images

Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się doniesienia o drugiej ciąży księżnej Meghan. Fani rodziny królewskiej z niecierpliwością oczekują na powiększenie się rodziny Harry’ego, który wielokrotnie powtarzał, że chciałby mieć dwójkę dzieci. Czy jego marzenie niebawem się spełni? Uwagę fanów przykuło zdjęcie, na którym Meghan trzyma tajemniczy lek w dłoni…

Księżna Meghan nie może zajść w ciążę

Czy w życiu Meghan i Harry’ego pojawiły się kolejne problemy? Para nie ma ostatnio łatwego czasu. Ciągłe doniesienia o wystawnym życiu, brak zaproszenia na ślub księżniczki Beatrice, podejrzenia o dokonywanie finansowych przekrętów… Fani rodziny królewskiej z niecierpliwością oczekują na radosne wieści od Sussexów. Takimi z pewnością byłoby ogłoszenie przez Meghan drugiej ciąży. Na ten temat już od kilku tygodni debatują zagraniczne serwisy, często publikując fotografie księżnej Sussex. Dało się zauważyć, że Meghan wysyła drobne sygnały, sugerujące że być może spodziewa się dziecka. Najnowsze zdjęcie Meghan ujawnia jednak coś, czego nikt się nie spodziewał.

Była księżna została przyłapana z tajemniczym lekiem w ręku. mowa o preparacie medycznym Ovidrel, który często stosowany jest w leczeniu bezpłodności u kobiet. Ma on wspomóc uwolnieniu dojrzałej komórki jajowej, co w konsekwencji prowadzi do zajścia w ciążę. Wygląda na to, że Meghan ma problemy z zajściem w ciążę. Niektóre media piszą wprost, że księżna „najmłodsza nie jest i w tym wieku” staranie się o dziecko nie jest łatwe. Z pewnością presja, z jaką małżeństwo zmaga się w ostatnich miesiącach również nie ułatwia im zadania. Pozostaje nam życzyć parze dużo spokoju!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @pretty_meghan_markle

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.