księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Sensacyjne doniesienia zachodnich mediów! Księżna Meghan zmaga się z depresją?!

Nie radzi sobie z nową rolą...

REDAKCJA VIVA! 9 lipca 2019 08:51
księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Księżna Meghan ma poważne problemy zdrowotne? Podobno ukochanej księcia Harry’ego trudno odnaleźć się w nowej sytuacji. Prawda wyszła na jaw po chrzcie Archiego.  

Księżna Meghan walczy z depresją? 

Niedawno została mamą, ale zamiast celebrować każdą chwilę z maleństwem i cieszyć się macierzyństwem, Meghan Markle walczy z depresją poporodową! Ustalił to jeden z brytyjskich tabloidów.  Podobno księżna Sussex nie radzi sobie z rosnącymi oczekiwaniami i opieką nad synkiem.

Odkąd na świecie pojawił się Archie, młoda mama nie ma chwili wolnego. Żona księcia Harry’ego jest przemęczona, miewa huśtawki nastrojów a wszystkie smutki zajada słodyczami. To już odbija się na jej figurze. „Markle ciągle płacze, a problemy zajada słodkościami, przez co ciężko jej pozbyć się szesnastu pociążowych kilogramów”, donosi Globe. Sytuacji mają nie poprawiać ostatnie doniesienia na temat kryzysu w małżeństwie Meghan i Harry'ego. Podobno księżna nie ma ochoty pokazywać się publicznie. 

Harry zawsze wspierał ukochaną. Ale teraz jest bezradny i postanowił wysłać ją na terapię. Ostatnie zdjęcia nie wskazywały na to, że samopoczucie Meghan uległo tak drastycznemu pogorszeniu. W końcu narodziny Archiego były spełnieniem marzeń książęcej pary. 

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. materiały prasowe

księżna Meghan na meczu
Fot. East News

Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?