Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Istnieje spisek rodziny królewskiej przeciwko księżnej Meghan?!

To on sprawił, że przeprowadziła się do USA

Sabina Zięba 26 maja 2020 09:05
Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images

Choć przeprowadzka Meghan i Harry'ego miała miejsce już kilka miesięcy temu, nie milkną doniesienia na temat powodów opuszczenia Wielkiej Brytanii przez parę Sussex. Teraz na światło dzienne wyszła wiadomość, że była aktorka była ofiarą królewskiego spisku... To on zmusił małżeństwo do ucieczki z kraju!

Spisek przeciw księżnej Meghan

Gdy księżna Meghan i książę Harry ogłosili swoją wyprowadzkę, świat oszalał. Nikt nie spodziewał się, że para ucieknie od sprawowania funkcji członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Mówiło się, że powodem było zbytnie zainteresowanie mediów osobą Markle - nie spędziła ona w kraju małżonka dużo czasu, lecz szybko zdążyła wzbudzić wiele kontrowersji, z miejsca stając się ulubienicą tabloidów.

Okazuje się, że księżna Meghan nie odczuwała wsparcia ze strony rodziny Harry'ego. Jej znajomy w najnowszej rozmowie z Katie Nicholl w The Times, wyjawił: „Była przekonana, że istnieje spisek przeciwko niej. Po przeprowadzce do Frogmore zaczęła się izolować”. Dodał także, że w obcym kraju czuła się „niezwykle samotna”, a królewskie obowiązki „nie dawały jej spełnienia i satysfakcji” - ponoć od początku czuła się „outsiderką”.

Czy teraz w USA będzie inaczej? Para ma taką nadzieję. Podobno wynajęli specjalistkę, która ma im pomóc w odbudowaniu życia towarzyskiego. Przez to mają rozwiązać również pewien konflikt, bo choć Meghan jest zachwycona powrotem do Stanów Zjednoczonych, o tyle dla Harry'ego amerykańska rzeczywistość jest przytłaczająca przez brak znajomych.

Myślicie, że kiedyś udzielą wyczerpującego wywiadu odkrywającego wszystkie sekrety? Na razie uparcie milczą...  

Meghan i Harry podczas życia w Wielkiej Brytanii

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.