Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry w najpopularniejszym serialu animowanym świata?!

Fani liczą, że para weźmie w tym udział!

Ksenia Krasko 25 marca 2020 17:45
Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Już za kilka dni Meghan i Harry oficjalnie przestaną pełnić obowiązki w imieniu królowej Elżbiety II, tym samym uzyskując całkowitą niezależność finansową. Jak spekulują media, już teraz rozważają różne oferty zarobku, jednak nikt nie miał wątpliwości, że to inni będą zabiegać o współpracę z parą. Jedna z propozycji wydaje się bardzo ciekawa, szczególnie dla fanów młodego małżeństwa. Czy się na nią zgodzą?

Księżna Meghan i książę Harry jako Simpsonowie

Jedną z ofert złożyli... twórcy popularnego serialu animowanego The Simpsons! Producent Al Jean przyznał w rozmowie z portalem Radio Times, że chciałby zaoferować Meghan Markle, aby użyczyła swojego głosu jednej z postaci. „Słyszałem, że Meghan chciałaby pracować przy dubbingu. Więc jeśli to czytasz – zadzwoń do nas!”, dodał.

Oczywiście, była to jedynie żartobliwa prośba, ale wielbiciele małżeństwa Sussex liczą, że była aktorka weźmie w tym udział. Być może przekona ją fakt, że w ciągu trzydziestoletniej historii Simpsonów na taki krok zdecydowało się wiele gwiazd, w tym Michael Jackson, Elton John, Lady Gaga, Mick Jagger, Tom Hanks, Natalie Portman, Ed Sheeran, Britney Spears, Stephen Hawking... Lista jest bardzo długa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez aleXsandro Palombo (@alexsandropalombo)

Meghan i Harry - co będą robić po odejściu z rodziny królewskiej?

Brytyjskie media już wcześniej zastanawiały się, w jaki sposób Meghan i Harry będą zarabiać na życie po formalnej rezygnacji z obowiązków królewskich. Osoby z kręgu znajomych małżonków poinformowały, że para na pewno zaangażuje się w produkcję filmów dokumentalnych dla serwisu Netflix.

Ponadto, księżna Meghan planuje współpracę z Givenchy i innymi markami modowymi. Wcześniej sugerowano, że weźmie udział w kilku projektach Disney’a, z którym miała podpisać wielomilionowy kontrakt.

Meghan wielokrotnie przyznawała, że tęskni za swoim zawodem, więc teraz będzie mogła wznowić karierę aktorską. Czy tak się stanie? Zapewne już wkrótce się o tym przekonamy. 

Meghan Markle, książę Harry
Fot. EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.