Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry w najpopularniejszym serialu animowanym świata?!

Fani liczą, że para weźmie w tym udział!

Ksenia Krasko 25 marca 2020 17:45
Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Już za kilka dni Meghan i Harry oficjalnie przestaną pełnić obowiązki w imieniu królowej Elżbiety II, tym samym uzyskując całkowitą niezależność finansową. Jak spekulują media, już teraz rozważają różne oferty zarobku, jednak nikt nie miał wątpliwości, że to inni będą zabiegać o współpracę z parą. Jedna z propozycji wydaje się bardzo ciekawa, szczególnie dla fanów młodego małżeństwa. Czy się na nią zgodzą?

Księżna Meghan i książę Harry jako Simpsonowie

Jedną z ofert złożyli... twórcy popularnego serialu animowanego The Simpsons! Producent Al Jean przyznał w rozmowie z portalem Radio Times, że chciałby zaoferować Meghan Markle, aby użyczyła swojego głosu jednej z postaci. „Słyszałem, że Meghan chciałaby pracować przy dubbingu. Więc jeśli to czytasz – zadzwoń do nas!”, dodał.

Oczywiście, była to jedynie żartobliwa prośba, ale wielbiciele małżeństwa Sussex liczą, że była aktorka weźmie w tym udział. Być może przekona ją fakt, że w ciągu trzydziestoletniej historii Simpsonów na taki krok zdecydowało się wiele gwiazd, w tym Michael Jackson, Elton John, Lady Gaga, Mick Jagger, Tom Hanks, Natalie Portman, Ed Sheeran, Britney Spears, Stephen Hawking... Lista jest bardzo długa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez aleXsandro Palombo (@alexsandropalombo)

Meghan i Harry - co będą robić po odejściu z rodziny królewskiej?

Brytyjskie media już wcześniej zastanawiały się, w jaki sposób Meghan i Harry będą zarabiać na życie po formalnej rezygnacji z obowiązków królewskich. Osoby z kręgu znajomych małżonków poinformowały, że para na pewno zaangażuje się w produkcję filmów dokumentalnych dla serwisu Netflix.

Ponadto, księżna Meghan planuje współpracę z Givenchy i innymi markami modowymi. Wcześniej sugerowano, że weźmie udział w kilku projektach Disney’a, z którym miała podpisać wielomilionowy kontrakt.

Meghan wielokrotnie przyznawała, że tęskni za swoim zawodem, więc teraz będzie mogła wznowić karierę aktorską. Czy tak się stanie? Zapewne już wkrótce się o tym przekonamy. 

Meghan Markle, książę Harry
Fot. EAST NEWS

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.