Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate po raz kolejny zostanie matką?

Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów!

Konrad Szczęsny 28 października 2018 14:51
Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak

Pół roku temu księżna Kate i książę William powitali na świecie trzecie dziecko. Wówczas urodził się ich syn Louis. Niedawno zaś, 15 października, pierwszego potomka powiła jej jedyna siostra, Pippa Middleton. Cała Wielka Brytania z niecierpliwością oczekuje na chrzest dziecka siostry księżnej Kate i Jamesa Matthewsa!

Księżna Kate znów przygotowuje się do roli matki

Na uroczystości z pewnością pojawi się również siostra celebrytki. Relacja pań jest niezwykle bliska. Są ze sobą w ciągłym kontakcie i informują siebie na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach w swoim życiu. Nie inaczej było w przypadku pierwszej ciąży Pippy Middleton. Gdy tylko przekazała tę wspaniałą wiadomość swojemu mężowi, chwyciła za telefon i zadzwoniła do księżnej Kate.

Księżna Kate zostanie matką chrzestną pierwszego dziecka Pippy Middleton?

Co ciekawe, mimo tej silnej więzi, siostra żony księcia Williama nie jest chrzestną żadnego z dzieci pary. Wynika to oczywiście z protokołu królewskiego i surowych zasad panujących na brytyjskim dworze. Jednak wiele wskazuje na to, że w przypadku pierwszego potomka Pippy Middleton i jej męża Jamesa Matthewsa to właśnie księżna Kate zostanie jego chrzestną! Tak przynajmniej twierdzi brytyjska prasa, jednak pałac Kensington nie komentuje tych doniesień.

Szczegóły uroczystości wciąż są w fazie ustalania, nie potwierdzono nawet, w jakim miejscu odbędzie się to szczególne wydarzenie. Czy siostra żony księcia Williama naprawdę poprosi siostrę, by została matką chrzestną jej pierworodnego syna?  

Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER

Chrzest księcia Louisa, oficjalne fotografie rodziny królewskiej
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.