Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate po raz kolejny zostanie matką?

Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów!

Konrad Szczęsny 28 października 2018 14:51
Księżna Kate, książę Louis, oficjalne fotografie z chrztu księcia Louisa
Fot. Instagram @kensingtonroyal; Matt Holyoak

Pół roku temu księżna Kate i książę William powitali na świecie trzecie dziecko. Wówczas urodził się ich syn Louis. Niedawno zaś, 15 października, pierwszego potomka powiła jej jedyna siostra, Pippa Middleton. Cała Wielka Brytania z niecierpliwością oczekuje na chrzest dziecka siostry księżnej Kate i Jamesa Matthewsa!

Księżna Kate znów przygotowuje się do roli matki

Na uroczystości z pewnością pojawi się również siostra celebrytki. Relacja pań jest niezwykle bliska. Są ze sobą w ciągłym kontakcie i informują siebie na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach w swoim życiu. Nie inaczej było w przypadku pierwszej ciąży Pippy Middleton. Gdy tylko przekazała tę wspaniałą wiadomość swojemu mężowi, chwyciła za telefon i zadzwoniła do księżnej Kate.

Księżna Kate zostanie matką chrzestną pierwszego dziecka Pippy Middleton?

Co ciekawe, mimo tej silnej więzi, siostra żony księcia Williama nie jest chrzestną żadnego z dzieci pary. Wynika to oczywiście z protokołu królewskiego i surowych zasad panujących na brytyjskim dworze. Jednak wiele wskazuje na to, że w przypadku pierwszego potomka Pippy Middleton i jej męża Jamesa Matthewsa to właśnie księżna Kate zostanie jego chrzestną! Tak przynajmniej twierdzi brytyjska prasa, jednak pałac Kensington nie komentuje tych doniesień.

Szczegóły uroczystości wciąż są w fazie ustalania, nie potwierdzono nawet, w jakim miejscu odbędzie się to szczególne wydarzenie. Czy siostra żony księcia Williama naprawdę poprosi siostrę, by została matką chrzestną jej pierworodnego syna?  

Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER

Chrzest księcia Louisa, oficjalne fotografie rodziny królewskiej
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.