Księżna wzięła udział w wielkanocnej mszy

Konrad Szczęsny 2 kwietnia 2018 17:00

Kate Middleton urodziła – takie spekulacje wywołało ostatnio jedno zdjęcie, wykonane przez fotografa brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak wiele wskazuje na to, że planowany na 23 kwietnia poród żony księcia Williama nastąpi w terminie. Księżna Kate czuje się na tyle dobrze, że wraz z małżonkiem i królową Elżbietą II pojawiła się na uroczystej wielkanocnej mszy!

Księżna Kate, książę William i Elżbieta II na wielkanocnej mszy

Fotografie, na których Kate Middleton prezentuje wyraźnie zarysowany ciążowy brzuszek, wywołały duże poruszenie wśród sympatyków brytyjskiej rodziny królewskiej. Na tę specjalną okazję żona księcia Williama wybrała obcisły czarny płaszcz, beżowe szpilki i brązowy toczek. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. Księżna Kate, wraz z Elżbietą II i małżonkiem, pozdrawiała poddanych, witała się z dziećmi i wydawała się wyjątkowo odprężona i zrelaksowana.

Termin porodu księżnej Kate. Płeć trzeciego dziecka Kate i Williama

Jakiś czas temu oficjalnie potwierdzono, że książę William i jego ukochana powitają na świecie trzecie dziecko 23 kwietnia, w narodowe święto Wielkiej Brytanii, czyli dzień świętego Jerzego (jest on patronem tego kraju). Co więcej, będą to... imieniny pierwszego dziecka Kate i Williama, księcia George'a. Co prawda nie ujawniono jeszcze płci dziecka, ale od jakiegoś czasu spekuluje się, że może być to chłopiec lub... bliźnięta! Poród na pewno odbędzie się w prywatnym skrzydle kliniki Lindo w szpitalu św. Marii w Londynie. To tam na świat przyszli książę George i księżniczka Charlotte. Również tam księcia Williama i księcia Harry’ego urodziła księżna Diana.

Jak mówi rzeczniczka Landbrokers: „Wszyscy do tej pory byli przekonani, że Kate spodziewa się dziewczynki, ale jej ostatnie stroje sprawiły, że opinia publiczna ma co do tego wątpliwości”. Internauci i bukmacherzy obstawiają nawet imiona: Arthur i Henry są najpopularniejszymi  propozycjami dla chłopca; a Mary, Alice i Wiktoria - najlepszymi kandydatkami na imię dla dziewczynki. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia księżnej Kate z ostatniego publicznego wyjścia! Jak oceniasz jej stylizację?  

1/5
Księżna Kate, Książę William i królowa Elżbieta II na wielkanocnej mszy świątecznej
Copyright @East News
1/5

Trzecie dziecko księcia Williama i księżnej Kate przyjdzie na świat 23 kwietnia, w święto narodowe Wielkiej Brytanii, dzień świętego Jerzego, patrona kraju.

2/5
Księżna Kate, Książę William i królowa Elżbieta II na wielkanocnej mszy świątecznej
Copyright @East News
2/5

Jakiś czas temu księżna Kate zapowiedziała zniknięcie z życia publicznego. Wszystko dlatego, że chciała ona w trakcie ostatnich tygodni przed narodzinami dziecka w spokoju przygotować się do tego ważnego dnia.

3/5
Księżna Kate, Książę William i królowa Elżbieta II na wielkanocnej mszy świątecznej
Copyright @East News
3/5

Jednak księżna Kate czuje się na tyle dobrze, że wraz z księciem Williamem i królową Elżbietą II wzięła udział w uroczystej mszy wielkanocnej.

4/5
Księżna Kate z dużym ciążowym brzuszkiem na wielkanocnej mszy świątecznej
Copyright @East News
4/5

Na tę okazję księżna Kate wybrała obcisły czarny płaszcz, beżowe szpilki i brązowy toczek. Uśmiech nie schodził jej z twarzy!

5/5
Księżna Kate z dużym ciążowym brzuszkiem na wielkanocnej mszy świątecznej
Copyright @East News
5/5

Księżna Kateksiążę William nie ujawnili do tej pory płci trzeciego dziecka. Czy na świecie pod koniec kwietnia pojawią się bliźnięta?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.