O TYM SIĘ MÓWI

Kate Middleton po raz ostatni pokazała się publicznie przed porodem!

Księżna wzięła udział w wielkanocnej mszy

Konrad Szczęsny 2 kwietnia 2018 17:00

Kate Middleton urodziła – takie spekulacje wywołało ostatnio jedno zdjęcie, wykonane przez fotografa brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak wiele wskazuje na to, że planowany na 23 kwietnia poród żony księcia Williama nastąpi w terminie. Księżna Kate czuje się na tyle dobrze, że wraz z małżonkiem i królową Elżbietą II pojawiła się na uroczystej wielkanocnej mszy!

Księżna Kate, książę William i Elżbieta II na wielkanocnej mszy

Fotografie, na których Kate Middleton prezentuje wyraźnie zarysowany ciążowy brzuszek, wywołały duże poruszenie wśród sympatyków brytyjskiej rodziny królewskiej. Na tę specjalną okazję żona księcia Williama wybrała obcisły czarny płaszcz, beżowe szpilki i brązowy toczek. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. Księżna Kate, wraz z Elżbietą II i małżonkiem, pozdrawiała poddanych, witała się z dziećmi i wydawała się wyjątkowo odprężona i zrelaksowana.

Termin porodu księżnej Kate. Płeć trzeciego dziecka Kate i Williama

Jakiś czas temu oficjalnie potwierdzono, że książę William i jego ukochana powitają na świecie trzecie dziecko 23 kwietnia, w narodowe święto Wielkiej Brytanii, czyli dzień świętego Jerzego (jest on patronem tego kraju). Co więcej, będą to... imieniny pierwszego dziecka Kate i Williama, księcia George'a. Co prawda nie ujawniono jeszcze płci dziecka, ale od jakiegoś czasu spekuluje się, że może być to chłopiec lub... bliźnięta! Poród na pewno odbędzie się w prywatnym skrzydle kliniki Lindo w szpitalu św. Marii w Londynie. To tam na świat przyszli książę George i księżniczka Charlotte. Również tam księcia Williama i księcia Harry’ego urodziła księżna Diana.

Jak mówi rzeczniczka Landbrokers: „Wszyscy do tej pory byli przekonani, że Kate spodziewa się dziewczynki, ale jej ostatnie stroje sprawiły, że opinia publiczna ma co do tego wątpliwości”. Internauci i bukmacherzy obstawiają nawet imiona: Arthur i Henry są najpopularniejszymi  propozycjami dla chłopca; a Mary, Alice i Wiktoria - najlepszymi kandydatkami na imię dla dziewczynki. 

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia księżnej Kate z ostatniego publicznego wyjścia! Jak oceniasz jej stylizację?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.