księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate wydała stewardesom nietypowe polecenie podczas lotu

Chodziło o jej... sukienki

Gabriela Czernecka 26 września 2019 06:48
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate słynie z tego, że świetnie zna królewski protokół i doskonale radzi sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nic więc dziwnego, że przez wielu uważana jest za wzór do naśladowania, a każde jej wyjście cieszy się tak wielką popularnością. Tym razem na jaw wyszła informacja, która dotyczy zachowania księżnej w samolocie. Kate wydała stewardesom nietypowe polecenie podczas lotu...

Wymagania księżnej Kate

Stewardessy, które podróżowały razem z księżną Kate wyznały, że ta wydała im dość nietypowe polecenie podczas lotu. Słowa jednej ze stewardess potwierdziła królewska korespondentka. Okazało się, że księżna zażądała, aby jej sukienki... miały własne miejsca w samolocie.

„Byłam w samolocie, w którym wszystkie sukienki Kate miały swoje miejsce, aby mieć pewność, że leżą na płasko”, zdradza Emily Andrews. Skąd takie wymaganie? Podobno księżnej Kate zależy na tym, aby jej kreacje się nie pogniotły. „Nie zostaną upchnięte w miejscu na bagaż, aby nie zostały zgniecione przez innych”, mówi Emily Andrews i podkreśla, że to taka jedyna nietypowa zasada, której wymaga Kate. W końcu nie wypada, by księżna, nawet po podróży samolotem, miała wymiętą kreację. 

Królewska korespondentka zaznacza więc, że jeśli chodzi o kosmetyki, to księżna przestrzega zasad, jak każdy inny podróżujący: „Oczywiście, kiedy jedziemy na lotnisko, zwłaszcza gdy mamy tylko bagaż podręczny, staramy się wcisnąć wszystkie nasze kosmetyki do plastikowej saszetki”, wyjawia.

Jedni piszą, że osobne pomieszczenie dla sukienek to przesada, inni, że przezorność. A Wy, co o tym myślicie? 

Księżna Kate, księżna Meghan
Fot. East News

księżna Kate, Kate Middleton, ciąża księżnej Kate
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!