Księżna Kate i książę William MT
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

„To było marzenie Kate”. Znamy płeć dziecka Kate i Williama! Chłopiec czy dziewczynka? Już wiadomo!

Gabriela Czernecka 8 września 2017 18:00
Księżna Kate i książę William MT
Fot. East News

Księżna Kate w trzeciej ciąży! - krzyczą nagłówki zagranicznych pism. Dziś okazuje się, że znana jest nawet płeć dziecka księżnej. Jak zareagowali przyszli rodzice? Czy royal baby numer trzy to chłopiec czy dziewczynka? Już wiadomo!

Polecamy: Książę William jest zaniepokojony stanem zdrowia księżnej Kate?!

Trzecia ciąża księżnej Kate

Księżna Kate urodzi chłopca czy dziewczynkę? Sama wiadomość o ciąży Kate Middleton wywołała nie lada zamieszanie. Zagraniczne media dopatrzyły się nawet tego, jak księżna kamufluje swój lekko zaokrąglony brzuszek. I nie chodzi tu o szerokie kreacje, ale o... odciągnięcie uwagi od ciążowych krągłości. Podobno, gdy już ciążowy brzuszek księżnej Kate staje się widoczny, ta zaczyna eksperymentować z fryzurą!

Tak było choćby wtedy, kiedy księżna Kate była w drugiej ciąży. Wówczas zaskoczyła metamorfozą - zaprezentowała się w nowej fryzurze. Wszyscy opływali w zachwytach nad nową fryzurą księżnej, kompletnie nie zwracając uwagi na jej figurę. Nikt nie pomyślałby nawet, że księżna Kate spodziewa się dziecka. Teraz również przed ogłoszeniem trzeciej ciąży Kate Middleton eksperymentowała ze swoim wyglądem. Częściej można było zobaczyć ją w kokach, upięciach czy warkoczach. Czy faktycznie obrała sobie taki sposób, by odciągnąć uwagę od ciążowego brzuszka? Możliwe. Teraz gdy księżna Kate jest w trzeciej ciąży, wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej zastanawiają się kim będzie nowy następca tronu, kiedy księżna Kate urodzi i przede wszystkim, czy księżna Kate urodzi dziewczynkę czy chłopca.

Zobacz: To już oficjalne: księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka! oraz: Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama zmieni sukcesję brytyjskiego tronu! Co na to książę Harry?

Płeć trzeciego dziecka Williama i Kate

Jak informują zagraniczne media William i Kate znają już płeć dziecka. Podobno para dostała już wyniki badania, które podaje płeć maleństwa. Royal Baby nr 3 to... dziewczynka! Takie informacje podaje magazyn „In Touch”, powołując się tym na swoje źródła. „To było marzenie KateOna zawsze chciała mieć dwie córki i syna, tak jak jej własna matka”, mówi informator magazynu. 

Przypomnijmy, że księżna Kate jest starszą siostrą 33-letniej Pippy i 30-letniego Jamesa. Książę William i księżna Kate wychowują już 4-letniego synka George'a i 2-letnią córeczkę Charlotte. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy na świecie pojawi się ich siostrzyczka. Pałac Kensington w oficjalnym oświadczeniu na początku września potwierdził jedynie, że książę i księżna Cambridge spodziewają się swojego trzeciego potomka, nie zdradził jednak płci dziecka pary. Czy plotki okażą się prawdziwe?

Polecamy: Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów! Czy księżna Kate i książę William podjęli decyzje o posiadaniu trzeciego dziecka w Polsce?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.