Księżna Kate i książę William
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate urodziła? To jedno zdjęcie postawiło Wielką Brytanię na nogi! 

Czy royal baby nr 3 już jest na świecie?!

Gabriela Czernecka 28 marca 2018 12:00
Księżna Kate i książę William
Fot. East News

Księżna Kate urodziła? Zdjęcie, jakie ujawnił fotograf brytyjskiej rodziny królewskiej sprawił, że Wielka Brytania wstrzymała oddech! Termin porodu trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama przypadał na koniec kwietnia, ale na Instagramie oficjalnego fotografa rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że księżna Kate już urodziła! Jaka jest prawda?

Księżna Kate urodziła?

Trzecie dziecko Kate i Williama już na świecie? Fotograf brytyjskiej rodziny królewskiej, Arthur Edwards wywołał w social mediach niezłe zamieszanie. Na Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiła się fotografia, na której widać wejście do skrzydła szpitalnego, w którym podczas poprzednich dwóch porodów księżna Kate wraz z księciem Williamem pokazali światu królewskich potomków. Fotograf Arthur Edwards udostępnił zdjęcie sprzed drzwi szpitalnych, na schodach których nie tylko księżna Kate, ale i księżna Diana chwaliły się swoimi potomkami.

TO JUŻ OFICJALNE: Księżna Kate urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? >>

Płeć, termin porodu, imię. Wszystko, co musisz wiedzieć o ciąży księżnej Kate znajdziecie tutaj >>

Fani zaczęli podawać fotografie dalej, pytając czy to możliwe, że księżna Kate już urodziła? Zamieszanie z każdą chwilą rosło. Fani rodziny królewskiej nieco na opak pojęli niecierpliwe oczekiwanie narodzin dziecka księżnej Kate...

Księżna Kate zaczęła rodzić?

Internauci zaczęli pytać w komentarzach, czy faktycznie trzecie dziecko księżnej Kate jest już na świecie, a może księżna Kate trafiła do szpitala, by tam w oczekiwaniu na potomka spędzić ostatnie tygodnie ciąży. 

Fani rodziny królewskiej nieco na wyrost zinterpretowali to zdjęcie. Wystarczył jeden dwuznaczny podpis: „szpital szykuje się do narodzin królewskiego dziecka”. Czy faktycznie księżna Kate urodziła? Prostujemy, jak się okazuje, fotografowi chodziło jedynie o ... metalowy płot, który znajduje się przed szpitalem. Na fotografii wyraźnie widać napis „mokra farba”, sugerujący że płot został pomalowany.

Gdzie urodzi księżna Kate? Klinika Lido

Trzecie dziecko księcia Williama to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Kiedy i gdzie przyjdzie na świat royal baby nr 3? Uspokajamy, termin porodu księżnej Kate przypada na koniec kwietnia 2018 roku. Choć w szpitalu św. Marii w Paddington trwają przygotowania do przyjęcia członków brytyjskiej rodziny królewskiej, fani książęcej pary jak na razie mogą spać spokojnie!  

Księżna Kate
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.