William z dziećmi
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte i książę George przyjechali powitać braciszka!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 23 kwietnia 2018 18:09
William z dziećmi
Fot. East News

Książę George i księżniczka Charlotte właśnie poznali nowego członka rodziny! Książę William pojawił się przed skrzydłem szpitalnym kliniki Lindo, gdzie kilka godzin temu na świat przyszedł jego drugi syn. Szczęśliwy i dumny tata pojechał do Pałacu Kensington, by przywieźć swoje pociechy, by poznały brata. To video to najpiękniejsze, co dziś zobaczycie!

Książę George i księżniczka Charlotte poznali brata!

Książę George i księżniczka Charlotte pojawili się w skrzydle szpitala św. Marii w Paddington. Dzieci przyprowadził do szpitala dumny tata. Księżna Kate o 11.01 czasu brytyjskiego urodziła chłopca. Dzieci Kate i Williama właśnie poznali nowego członka rodziny. Książę George wyglądał na zaspanego, a księżniczka Charlotte nie mogła się doczekać, by poznać braciszka.

Nie odmówiła sobie chwili sam na sam z reporterami i z radością pomachała zgromadzonym fotoreporterom. Wszystko zarejestrowały kamery. ! 

Jak podaje na oficjalnym koncie na Twitterze Kensington Palace księżna Cambridge jeszcze dziś zaprezentuje się z z nowonarodzonym synkiem przed szpitalem, i jeszcze tego wieczoru powróci do domu. Zobaczcie sami, jak George i Charlotte cieszą się na spotkanie z braciszkiem!  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.