William z dziećmi
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte i książę George przyjechali powitać braciszka!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 23 kwietnia 2018 18:09
William z dziećmi
Fot. East News

Książę George i księżniczka Charlotte właśnie poznali nowego członka rodziny! Książę William pojawił się przed skrzydłem szpitalnym kliniki Lindo, gdzie kilka godzin temu na świat przyszedł jego drugi syn. Szczęśliwy i dumny tata pojechał do Pałacu Kensington, by przywieźć swoje pociechy, by poznały brata. To video to najpiękniejsze, co dziś zobaczycie!

Książę George i księżniczka Charlotte poznali brata!

Książę George i księżniczka Charlotte pojawili się w skrzydle szpitala św. Marii w Paddington. Dzieci przyprowadził do szpitala dumny tata. Księżna Kate o 11.01 czasu brytyjskiego urodziła chłopca. Dzieci Kate i Williama właśnie poznali nowego członka rodziny. Książę George wyglądał na zaspanego, a księżniczka Charlotte nie mogła się doczekać, by poznać braciszka.

Nie odmówiła sobie chwili sam na sam z reporterami i z radością pomachała zgromadzonym fotoreporterom. Wszystko zarejestrowały kamery. ! 

Jak podaje na oficjalnym koncie na Twitterze Kensington Palace księżna Cambridge jeszcze dziś zaprezentuje się z z nowonarodzonym synkiem przed szpitalem, i jeszcze tego wieczoru powróci do domu. Zobaczcie sami, jak George i Charlotte cieszą się na spotkanie z braciszkiem!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.