książę George
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Przyjęcie urodzinowe księcia George’a będzie kosztowało fortunę!

Co zaplanowała dla niego księżna Kate?

Weronika Kostyra 22 czerwca 2018 12:48
książę George
Fot. East News

Urodziny księcia George'a odbędą się w gronie rodzinnych. Podobnie było, gdy książę William obchodził swoje zaledwie miesiąc temu. Księżna Kate zorganizowała uroczysty obiad podczas którego dzieci siedziały przy stole razem z dorosłymi. Zazwyczaj nie pozwala im się na to, ponieważ nie potrafią one jeszcze właściwie się zachowywać, a także nie opanowały sztuki towarzyskiej konwersacji. Rodzina królewska przygotowała się już do kolejnej imprezy. Książę George kończy pięć lat!

Przyjęcie urodzinowe księcia George’a

Księżna Kate chce na organizację przyjęcia przeznaczyć około 100 tysięcy dolarów. Razem z księciem Williamem zazwyczaj nie rozpieszczają dzieci i są bardzo wymagający. Chcą zapewnić im w miarę normalne dzieciństwo. Tym razem chcą jednak przygotować dla najstarszego syna coś wyjątkowego. „Kate organizuje dla George’a uroczystą imprezę urodzinową w ogrodach Pałacu Kensington, która będzie kosztować 100 tysięcy dolarów”, zdradził magazyn Life & Style. „Kate chce, by piąte urodziny George zapamiętał na długo”. Co zaplanowała? „Będzie mnóstwo zabawkowych samochodów mini Ferrari, aby George i jego przyjaciele mogli jeździć po ogrodzie. Oprócz tego ma być mnóstwo balonów, plac do zabaw Lego, małe wesołe miasteczko i dmuchany dom”, opowiedział informator. Dzieci zabawiać ma także aż 15 osób, w tym animatorzy, magicy i pizzerzy. Finałem imprezy będzie specjalny tort robiony na zamówienie.

Książę George podobno nie spodziewa się tak fantastycznej zabawy i tego, że przyjęcie będzie miało taki rozmach. Zarówno on, jak i wszystkie zaproszone dzieci z pewnością będą zachwycone! 

Książę George, księżniczka Charlotte, księżna Kate
Fot. East News

Dzieci księżnej Kate: książę George i księżniczka Charlotte
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.