KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kolejny kryzys czy przemyślany ruch? Księżna Kate nie nosi pierścionka zaręczynowego

Fani mają na ten temat pewną teorię...

Gabriela Czernecka 2 kwietnia 2020 16:23

Księżna Kate i książę William w ostatnich tygodniach musieli stanąć na wysokości zadania i przejąć stery w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Monarchini usunęła się w cień i wypoczywa na zamku w Windsorze, książę Karol przechodził kwarantannę po tym, jak pozytywnie przeszedł test na obecność koronawirusa. Młodsze pokolenie Windsorów pełniło więc honory i przez ostatnie dni dzielnie reprezentowało królewską rodzinę. Książęca para Cambridge podzieliła się między innymi zdjęciami swoich gabinetów, zdradzając, jak wygląda teraz ich czas. Uwagę internautów przykuł jednak brak pierścionka zaręczynowego na dłoni księżnej Kate. Kryzys w związku, a może celowy zabieg? Sprawdzamy. 

Księżna Kate bez pierścionka zaręczynowego

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogli tego nie zauważyć. Kilka dni temu książęca para podzieliła się z fanami zdjęciami prywatnego gabinetu w Pałacu Kensington. Małżeństwo do tej pory tylko raz pokazało, jak wygląda ich mieszkanie (możecie je obejrzeć tutaj>>). Tym razem postanowili zrobić wyjątek i po raz kolejny ujawnili, jak mieszkają. Zdjęcia swoich gabinetów, w których w ostatnich dniach spędzają najwięcej czasu, pojawiły się na ich Instagramie i szybko podbiły internet. Fani pary dostrzegli jednak pewien szczegół.

Razem uwagę internatów nie przeciągnęła Stylizacja księżnej cambridge ale fakt, że na jej dłoni brakuje pierścionka zaręczynowego. Zaczęto zastanawiać się czy to oznaka kryzysu w związku książęcej pary, a może to celowy zabieg? Warto dodać, że księżna Kate zazwyczaj nie rozstaje się ze swoim pierścionkiem zaręczynowym, a robi to tylko w naprawdę nadzwyczajnych sytuacjach. Czy tak jest i tym razem? Łatwo da się zauważyć, że księżna Kate bardzo często w dyskretny sposób przekazuje fanom za pośrednictwem swoich stylizacji wiadomości.

Tak jest w przypadku jej kreacji (np. podczas zagraniczych podróży Kate stara się mieć na sobie kreacje rodzimych projektantów), kolorów jej stylizacji (np. zielone kreacje mają podkreślać jej dobry nastrój bądź maskować gorszy dzień), a ukrytą wiadomością ma być nawet zmiana fryzury (tak było w przypadkach odwracania uwagi od ciążowych krągłości). Brak pierścionka zaręczynowego u księżnej Kate to również dyskretny sygnał. Czy faktycznie oznacza on kryzys w związku pary? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Od razu pojawiły się komentarze, że w związku pary najprawdopodobniej nie dzieje się najlepiej. Niektórzy zaczęli przypominać historię domniemanego romansu księcia Williama z  Rose Hanbury, przyjaciółką Kate. Wiele wskazuje jednak na to, że brak pierścionka zaręczynowego u księżnej Kate to oznaka bezpieczeństwa. W obliczu pandemii koronawirusa, księżna, podobnie jak ludzie na całym świecie, stosuje się do wszystkich zaleceń dotyczących higieny osobistej. Częsta dezynfekcja dłoni w przypadku tak drogocennej biżuterii nie byłaby dobrym pomysłem. By zapobiec ścieraniu się pierścionka, Kate po prostu zrezygnowała z noszenia go. Wciąż na jej dłoni możemy podziwiać obrączkę, więc nie ma wątpliwości, że o kryzysie w związku Kate i Williama nie ma mowy!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.