księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kate korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Wstrzyknęła sobie... botoks!

Słowa chirurgów nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 13 czerwca 2019 13:50
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Choć uchodzi wśród kobiet na całym świecie za ideał, to jeśli chodzi o wygląd, zagraniczne media nie mają wątpliwości, że księżna Kate korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Według opinii lekarzy wyspecjalizowanych w tej dziedzinie, żona księcia Williama miała między innymi... wstrzyknąć sobie botoks w czoło!

Lekarze o twarzy księżnej Kate. Czy żona Williama wstrzyknęła sobie botoks w czoło?

Opinię wydało dwóch lekarzy, którzy obejrzeli zarówno starsze, jak i nowe zdjęcia księżnej Kate. W ich opinii żona księcia Williama ingerowała w swój wygląd. Dr Vartan Mardirossian nie ma większych wątpliwości, że Kate wstrzyknęła sobie botoks w czoło. Co ciekawe, jako powodów podaje... uniesioną jedną brew księżnej!

Na niektórych zdjęciach widać, że jej prawa brew jest nieco niżej od lewej, zaś  środkowe części brwi wyglądają na bardziej rozluźnione i również nieco obniżone względem starszych zdjęć. To najprawdopodobniej chwilowy efekt uboczny tego zabiegu”, potwierdził.

Dodał jednak, że lekarz medycyny estetycznej, który wykonywał zabieg, zrobił to dobrze, gdyż zmiana jest niemal niezauważalna dla osoby, która nie poznała tajników poprawiania sobie wyglądu.

Księżna Kate na zdjęciu z młodości

Księżna Kate stosuje botoks? Dowodem ma być jej czoło...
Fot. East News

To zdjęcie Kate Middleton pochodzi z sierpnia 2004 roku

Dlaczego księżna Kate miałaby ingerować akurat w tę część twarzy? Według dr Vartana Mardirossiana, prawdopodobnie zależało jej na zlikwidowania zmarszczek mimicznych w okolicach brwi.

Dr Andrew Miller ma podobne spostrzeżenia, co jego kolega po fachu i stwierdził, że efekt wstrzyknięcia w botoksu w czoło jest minimalnie zauważalny, dlatego księżna Kate korzysta z usług najlepszych ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej!

Księżna Kate stosuje botoks? Dowodem ma być jej czoło...
Fot. Getty Images

Zdjęcie księżnej Kate z lipca tego roku

Uważacie, że lekarze mają rację czy może na siłę szukają sensacji?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.