Z ŻYCIA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Księżna Kate korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i wstrzyknęła sobie botoks w czoło? Słowa chirurgów nie pozostawiają wątpliwości

Konrad Szczęsny 27 października 2017 07:30
Księżna Kate stosuje botoks? Dowodem ma być jej czoło...
Fot. Getty Images

Choć uchodzi wśród kobiet na całym świecie za ideał, jeśli chodzi o wygląd, zagraniczne media nie mają wątpliwości, że księżna Kate korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Według opinii lekarzy wyspecjalizowanych w tej dziedzinie, żona księcia Williama miała między innymi... wstrzyknąć sobie botoks w czoło!

 

Zobacz też: Protokół królewski ingeruje w najdrobniejsze szczegóły życia księżnej Kate! Nie wolno jej nawet...

 

Lekarze o twarzy księżnej Kate. Czy żona Williama wstrzyknęła sobie botoks w czoło?

 

Opinię wydało dwóch lekarzy, którzy obejrzeli zarówno starsze, jak i nowe zdjęcia księżnej Kate. W ich opinii żona księcia Williama ingerowała w swój wygląd. 

Dr Vartan Mardirossian nie ma większych wątpliwości, że matka George'a i Charlotte wstrzyknęła sobie botoks w czoło. Co ciekawe, jako powodów podaje... uniesioną jedną brew księżnej Kate!

Na niektórych zdjęciach widać, że jej prawa brew jest nieco niżej od lewej, zaś  środkowe części brwi wyglądają na bardziej rozluźnione i również nieco obniżone względem starszych zdjęć. To najprawdopodobniej chwilowy efekt uboczny tego zabiegu”, potwierdził.

Dodał jednak, że lekarz medycyny estetycznej, który wykonywał zabieg, zrobił to dobrze, gdyż zmiana jest niemal niezauważalna dla osoby, która nie poznała tajników poprawiania sobie wyglądu.

 

Księżna Kate na zdjęciu z młodości

Księżna Kate stosuje botoks? Dowodem ma być jej czoło...
Fot. East News

To zdjęcie Kate Middleton pochodzi z sierpnia 2004 roku

Dlaczego księżna Kate miałaby ingerować akurat w tę część twarzy? Według dr Vartana Mardirossiana, prawdopodobnie zależało jej na zlikwidowania zmarszczek mimicznych w okolicach brwi.

Dr Andrew Miller ma podobne spostrzeżenia, co jego kolega po fachu i stwierdził, że efekt wstrzyknięcia w botoksu w czoło jest minimalnie zauważalny, dlatego księżna Kate korzysta z usług najlepszych ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej!

 

Księżna Kate stosuje botoks? Dowodem ma być jej czoło...
Fot. Getty Images

Zdjęcie księżnej Kate z lipca tego roku

 

Uważacie, że lekarze mają rację czy może na siłę szukają sensacji?

 

Zobacz też: „Wygląda jak anorektyczka, a nie kobieta w ciąży’’. Księżna Kate ma poważne problemy zdrowotne?!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!