księżna Kate, Kate Middleton, książna Kate w ciąży
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Czy książę Jerzy potwierdził informacje o ciąży księżnej Kate? Zaskakujące doniesienia mediów!

Konrad Szczęsny 24 marca 2017 20:15
księżna Kate, Kate Middleton, książna Kate w ciąży
Fot. Getty Images

Sensacyjne doniesienia zachodnich mediów! Choć niedawno spekulowano, że nad związkiem księżnej Kate i księcia Williama zawisły czarne chmury, teraz mówi się, że oboje jeszcze w tym roku powitają na świecie kolejne dzieci! Co więcej, informacje te miał w trakcie jednego z rodzinnych spotkań potwierdzić książę George. 

Polecamy: Z OSTATNIEJ CHWILI! To już oficjalne: księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka!

oraz : Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys? Zobacz, co pokazują ich ostatnie zdjęcia z Paryża

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży?

Pierwsze doniesienia mediów, jakoby uwielbiana na całym świecie książęca para miała po raz trzeci zostać rodzicami, pojawiły się na początku tego roku. Portale i gazety podkreślały, że tym razem na świat przyjdą bliźniaki. Mówiło się, że książę William i księżna Kate powoli przygotowują się do ogłoszenia radosnej nowiny światu. Informację tę Jessica Hay, „oddana przyjaciółka” brytyjskiego dworu, miała zdradzić w trakcie rozmowy z jednym z australijskich magazynów. Teraz historia ma swój ciąg dalszy.

Książę George potwierdził doniesienia prasy?

Zachodnie media donoszą, że w trakcie jednego z rodzinnych spotkań wiadomość o ciąży księżnej Kate miał potwierdzić... sam książę George! Podobno powiedział on do zgromadzonych, że wraz z siostrą powitają niedługo na świecie rodzeństwo. Podano także, że Kate jest już w trzecim miesiącu ciąży! To oznacza, że wraz z Williamem powitają na świecie potomstwo prawdopodobnie we wrześniu tego roku. Czy informacje te okażą się prawdziwe? 

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate i książę William wychowują dwójkę dzieci: George'a (urodzonego w lipcu 2013 r.) oraz wspomnianą księżniczkę Charlotte (urodzoną w maju 2015 r.).

 

Zobacz też: Królowe ludzkich serc. Księżna Kate i księżna Diana nawet podobnie się ubierają. Zobaczcie zdjęcia!​

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.