księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i księżna Meghan są w ciąży... w tym samym czasie?!

Podobno kłócą się o imię dziecka...

Ksenia Krasko 15 września 2020 20:49
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Plotki, skandale, nieznane fakty, tajemnice... Życie brytyjskiej rodziny królewskiej przypomina trzymający w napięciu serial, który można oglądać bez końca. Nic więc dziwnego, że nowe doniesienia o tym, co tak naprawdę dzieje się u royalsów, budzą ciekawość, a Tym razem znów głośno jest o konflikcie pomiędzy Meghan i Kate, które podobno nigdy za sobą nie przepadały. Jak sugeruje jeden z tabloidów, żony Harry’ego i Williama w tym samym czasie... zaszły w ciążę. I już teraz kłócą się o imię dziecka.

Księżna Meghan i księżna Kate są w ciąży w tym samym czasie?

Jak donosi magazyn In Touch, księżna Kate i księżna Meghan już wkrótce zostaną matkami. Informator tabloidu przekazał nawet, że żona Harry’ego skorzystała z metody in vitro – parę widziano w okolicy kliniki leczenia niepłodności. Meghan miała wyjść z placówki z ulotkami i innymi papierami w ręce.

Ta sama osoba z otoczenia młodych royalsów poinformowała też, że małżonka Williama tym razem nie cierpi z powodu porannych mdłości. To odniesienie do słów samej Kate, która przyznała kiedyś, że w czasie każdej z trzech ciąż – jest matką George’a, Charlotte i Louisa – zmagała się z gorszym samopoczuciem.

„Rywalki” podobno nie chcą ogłaszać światu radosnej nowiny zbyt wcześnie, dlatego rzadziej pokazują się publicznie. Co więcej, obie liczą, że urodzą dziewczynki, i już teraz kłócą się, która z nich otrzyma na imię Diana, na cześć zmarłej matki Harry’ego i Williama.

Księżna Meghan, księżna Kate, In Touch 2020
Fot. Mat. prasowe

Informator In Touch dodaje, że Kate i William zbliżyli się do siebie podczas kwarantanny, czego nie da się powiedzieć o Meghan i Harrym. O ile małżeństwo starszego brata przeżywa drugi miesiąc miodowy, o tyle związek młodszego to pasmo nieporozumień i kłótni, o czym zresztą chętnie informuje brytyjska prasa.

Czy rodzina królewska już wkrótce się powiększy, i to dwa razy? Rzadko się zdarza, aby doniesienia tego tabloidu się sprawdzały, dlatego tę plotkę należy traktować z bardzo dużym dystansem... 

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.