księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i księżna Meghan są w ciąży... w tym samym czasie?!

Podobno kłócą się o imię dziecka...

Ksenia Krasko 15 września 2020 20:49
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

Plotki, skandale, nieznane fakty, tajemnice... Życie brytyjskiej rodziny królewskiej przypomina trzymający w napięciu serial, który można oglądać bez końca. Nic więc dziwnego, że nowe doniesienia o tym, co tak naprawdę dzieje się u royalsów, budzą ciekawość, a Tym razem znów głośno jest o konflikcie pomiędzy Meghan i Kate, które podobno nigdy za sobą nie przepadały. Jak sugeruje jeden z tabloidów, żony Harry’ego i Williama w tym samym czasie... zaszły w ciążę. I już teraz kłócą się o imię dziecka.

Księżna Meghan i księżna Kate są w ciąży w tym samym czasie?

Jak donosi magazyn In Touch, księżna Kate i księżna Meghan już wkrótce zostaną matkami. Informator tabloidu przekazał nawet, że żona Harry’ego skorzystała z metody in vitro – parę widziano w okolicy kliniki leczenia niepłodności. Meghan miała wyjść z placówki z ulotkami i innymi papierami w ręce.

Ta sama osoba z otoczenia młodych royalsów poinformowała też, że małżonka Williama tym razem nie cierpi z powodu porannych mdłości. To odniesienie do słów samej Kate, która przyznała kiedyś, że w czasie każdej z trzech ciąż – jest matką George’a, Charlotte i Louisa – zmagała się z gorszym samopoczuciem.

„Rywalki” podobno nie chcą ogłaszać światu radosnej nowiny zbyt wcześnie, dlatego rzadziej pokazują się publicznie. Co więcej, obie liczą, że urodzą dziewczynki, i już teraz kłócą się, która z nich otrzyma na imię Diana, na cześć zmarłej matki Harry’ego i Williama.

Księżna Meghan, księżna Kate, In Touch 2020
Fot. Mat. prasowe

Informator In Touch dodaje, że Kate i William zbliżyli się do siebie podczas kwarantanny, czego nie da się powiedzieć o Meghan i Harrym. O ile małżeństwo starszego brata przeżywa drugi miesiąc miodowy, o tyle związek młodszego to pasmo nieporozumień i kłótni, o czym zresztą chętnie informuje brytyjska prasa.

Czy rodzina królewska już wkrótce się powiększy, i to dwa razy? Rzadko się zdarza, aby doniesienia tego tabloidu się sprawdzały, dlatego tę plotkę należy traktować z bardzo dużym dystansem... 

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.