Księżna Kate, książę William
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Będziemy musieli mieć więcej dzieci”. Słowa księżnej Kate w Polsce wywołały wówczas burzę, a okazały się prawdą!

Weronika Kostyra 4 września 2017 14:00
Księżna Kate, książę William
Fot. East News

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży! Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington brytyjska rodzina królewska potwierdziła plotki o ciąży księżnej Kate. Podczas wizyty w Polsce żona księcia Wiliama zażartowała, że wraz z mężem będą musieli postarać się o kolejne potomstwo. Jej słowa okazały się prorocze! 

Polecamy: To już oficjalne: księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka!

Księżna Kate w trzeciej ciąży

Podczas pierwszego dnia wizyty w Polsce zgodnie z planem odbyło się spotkanie pary książęcej z młodymi polskimi przedsiębiorcami w centrum współpracy startupów. To od nich otrzymali prezent dla dzieci – zabawkę dla niemowląt. Uśmiechnięta księżna powiedziała do męża: „Będziemy musieli mieć więcej dzieci”. Tym razem to sama księżna Kate dała powód do plotek. Wówczas wszyscy zastanawiali się czy był to jedynie żart, czy faktycznie księżna uchyliła rąbka tajemnicy? Spekulacje o trzecim dziecku księżnej Kate pojawiały się od pewnego czasu. „Byłbym zaskoczony, gdyby Kate zdecydowała się na trzecie dziecko. Mają już chłopca i dziewczynkę - ich rodzina jest w tym kontekście kompletna, a Kate i William chcą skupić się na kolejnym rozdziale wspólnego życia’’, powiedział parę miesięcy temu informator. Niestety nie miał racji! 


Trzecia ciąża księżnej Kate 

Dziś to już oficjalne! Księżna Kate jest w trzeciej ciąży! Książę George i księżniczka Charlotte będą mieli rodzeństwo. Sama księżna Kate tylko raz opowiedziała w mediach o macierzyństwie: „Dla mnie zostanie mamą było nagradzającym i wspaniałym doświadczeniem. Jednak od czasu do czasu było to też wielkie wyzwanie - nawet dla mnie, czyli osoby, która miała wsparcie innych ludzi, którego większość matek nie ma”.

Przypomnijmy, że księżna Kate i książę William są już rodzicami dwójki dzieci. 22 lipca 2013 roku na świat przyszedł syn książęcej pary, George. Dwa lata później, 2 maja 2015 roku, urodziła się ich córka, Charlotte. Media chętnie rozpisują się na temat planów rodzinnych książęcej pary.  Dzieci księżnej Kate i księcia William są uwielbiane nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Każda informacja dotycząca księcia George’a i księżniczki Charlotte jest szeroko komentowana, a każde ich publiczne wyjście w centrum uwagi. Nic dziwnego, że doniesienia o trzecim royal baby budzą wielkie emocje. Narodziny potomków rodziny królewskiej są w Wielkiej Brytanii wielkim wydarzeniem.

Zobacz także: Najsłodsze dzieci świata już w Polsce. Oczy wszystkich skierowane były na George'a i Charlotte!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.