KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Diana tuż przed śmiercią zdradziła, jak wyglądało jej życie w rodzinie królewskiej

Padły mocne słowa...

Gabriela Czernecka 14 lutego 2019 07:38

Księżna Diana tuż przed śmiercią zdradziła, jak wyglądało jej życie w rodzinie królewskiej. Choć mediom zawsze prezentowała hollywoodzki uśmiech, to za drzwiami pałacu nie miała się do kogo odezwać, była samotna i często czuła się niepotrzebna. Wczoraj w jednej z zagranicznych stacji wyemitowano materiał, w którym ujawniono,  jak Diana podsumowywała swoje życie jako żona księcia Karola. 

Księżna Diana o życiu w rodzinie królewskiej

Z ust Diany padły mocne słowa. Księżna w 1996 roku zaprosiła dziennikarza Jeremy'ego Paxmana na krótką rozmowę do swojego prywatnego gabinetu w Pałacu Kensington. To właśnie podczas niej padły znamienne słowa. Te ujawniono w dokumencie, który wczoraj wyemitowano w stacji Chanel 5. Rok przed tragiczną śmiercią księżnej Diany ta postanowiła wyznać dziennikarzowi, jak tak naprawdę wyglądało jej życie jako członkini rodziny królewskiej. 

Podczas krótkiej rozmowy para zjadła razem lunch. Następnie Diana oprowadziła Jeremy'ego po posiadłości. Podczas spaceru miał jej powiedzieć: „Jakie to dziwne miejsce. Jest tu tak cicho, chociaż obok znajduje się Kensington High Street. Przypomina trochę więzienie”.

Na jego stwierdzenie miała odpowiedzieć: „To nie więzienie, Jeremy. Przypomina raczej przepłaconą wersję Coronation Street [najdłużej emitowana opera mydlana na świecie]”, wyznała, po czym dodała: „Zobacz, jak drżą wszystkie te zasłony. Kto chciałby należeć do rodziny królewskiej?” Spodziewaliście się po niej takich słów? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.