Padły mocne słowa...

Gabriela Czernecka 14 lutego 2019 07:38

Księżna Diana tuż przed śmiercią zdradziła, jak wyglądało jej życie w rodzinie królewskiej. Choć mediom zawsze prezentowała hollywoodzki uśmiech, to za drzwiami pałacu nie miała się do kogo odezwać, była samotna i często czuła się niepotrzebna. Wczoraj w jednej z zagranicznych stacji wyemitowano materiał, w którym ujawniono,  jak Diana podsumowywała swoje życie jako żona księcia Karola. 

Księżna Diana o życiu w rodzinie królewskiej

Z ust Diany padły mocne słowa. Księżna w 1996 roku zaprosiła dziennikarza Jeremy'ego Paxmana na krótką rozmowę do swojego prywatnego gabinetu w Pałacu Kensington. To właśnie podczas niej padły znamienne słowa. Te ujawniono w dokumencie, który wczoraj wyemitowano w stacji Chanel 5. Rok przed tragiczną śmiercią księżnej Diany ta postanowiła wyznać dziennikarzowi, jak tak naprawdę wyglądało jej życie jako członkini rodziny królewskiej. 

Podczas krótkiej rozmowy para zjadła razem lunch. Następnie Diana oprowadziła Jeremy'ego po posiadłości. Podczas spaceru miał jej powiedzieć: „Jakie to dziwne miejsce. Jest tu tak cicho, chociaż obok znajduje się Kensington High Street. Przypomina trochę więzienie”.

Na jego stwierdzenie miała odpowiedzieć: „To nie więzienie, Jeremy. Przypomina raczej przepłaconą wersję Coronation Street [najdłużej emitowana opera mydlana na świecie]”, wyznała, po czym dodała: „Zobacz, jak drżą wszystkie te zasłony. Kto chciałby należeć do rodziny królewskiej?” Spodziewaliście się po niej takich słów? 

1/5
Księżna Diana, księżna Kate, Księżna Charlotte
Copyright @eastnews/Photoshot/gettyimages/forum
1/5

Księżna Diana nie czuła się dobrze jako członkini rodziny królewskiej.

2/5
Copyright @East News
2/5

Księżna Diana tuż przed śmiercią zdradziła, jak wyglądało jej życie w rodzinie królewskiej.

3/5
Księżna Diana, Diana Spencer
Copyright @LFI/Photoshot/REPORTER
3/5

Mocne słowa padły z ust księżnej Diany w 1996 roku podczas rozmowy z dziennikarzem Jeremym Paxmanem.

4/5
paznokcie księżna Diana
Copyright @Getty Images
4/5

 „To nie więzienie, Jeremy. Przypomina raczej przepłaconą wersję Coronation Street [najdłużej emitowana opera mydlana na świecie]”, wyznała.

5/5
paznokcie księżna Diana
Copyright @Getty Images
5/5

„Zobacz, jak drżą wszystkie te zasłony. Kto chciałby należeć do rodziny królewskiej?” Spodziewaliście się po niej takich słów?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.