Alżbieta Lenska
Fot. Instagram @betalenska
Z ŻYCIA GWIAZD

Alżbeta Leńska została pisarką? Aktorka szykuje książkę o...

To nie wszystkie zaskakujące plany gwiazdy na 2019 rok

Rafał Kowalski 7 stycznia 2019 17:58
Alżbieta Lenska
Fot. Instagram @betalenska

Rok 2018 był dla niej najbardziej przełomowym w życiu. Niespodziewane pęknięcie tętniaka mózgu, szybka operacja i kilka tygodni rekonwalescencji pozwoliły Alżbecie Lenskiej dojrzeć do tego, co jest w życiu najważniejsze. Dziś aktorka dzieli się z fanami przesłaniem, że najbardziej trzeba dbać o bliskich i swoje zdrowie. Swoją pozytywną energią żona Rafała Cieszyńskiego zaraziła już 95 tysięcy osób, które obserwują ją na Instagramie. A jakie ma plany zawodowe?

Plany Alżbety Lenskiej na 2019 rok

Pierwszego stycznia aktorka podzieliła się z wielbicielami w sieci radosną myślą. „Aaaa 2019!!! Dzięki Waszemu wsparciu, miłości, milionie modlitw, chodów tam „na górze” i dobrej energii mogłam przywitać ten rok razem z @rafal_cieszynski, @nataliacieszynska i moimi kochanymi dzieciaczkami. Oby ten rok był już tylko przyjemnością”, czytamy na Instagramie gwiazdy.

Teraz, dwutygodnik Flesz poznał plany aktorki i możemy być pewni, że 2019 na pewno będzie dla niej przyjemny oraz pełen sukcesów. Co się szykuje? „Nagrywam kolejny sezon programu „Pozytywka”, wracam do „Ojca Mateusza” i kończę pisać książkę o tym, co mnie spotkało w 2018 roku. Chcę, by za moim przykładem kobiety patrzyły w przyszłość z optymizmem”, powiedziała magazynowi Alżbeta Lenska.

Mamy nadzieję, że wszystkie zawodowe pomysły dojdą do realizacji i spotkają się z miłym przyjęciem widzów. Szczególnie ciekawi jesteśmy książki... Trzymamy mocno kciuki!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. instagram@betalenska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.