Alżbieta Lenska
Fot. Instagram @betalenska
Z ŻYCIA GWIAZD

Alżbeta Leńska została pisarką? Aktorka szykuje książkę o...

To nie wszystkie zaskakujące plany gwiazdy na 2019 rok

Rafał Kowalski 7 stycznia 2019 17:58
Alżbieta Lenska
Fot. Instagram @betalenska

Rok 2018 był dla niej najbardziej przełomowym w życiu. Niespodziewane pęknięcie tętniaka mózgu, szybka operacja i kilka tygodni rekonwalescencji pozwoliły Alżbecie Lenskiej dojrzeć do tego, co jest w życiu najważniejsze. Dziś aktorka dzieli się z fanami przesłaniem, że najbardziej trzeba dbać o bliskich i swoje zdrowie. Swoją pozytywną energią żona Rafała Cieszyńskiego zaraziła już 95 tysięcy osób, które obserwują ją na Instagramie. A jakie ma plany zawodowe?

Plany Alżbety Lenskiej na 2019 rok

Pierwszego stycznia aktorka podzieliła się z wielbicielami w sieci radosną myślą. „Aaaa 2019!!! Dzięki Waszemu wsparciu, miłości, milionie modlitw, chodów tam „na górze” i dobrej energii mogłam przywitać ten rok razem z @rafal_cieszynski, @nataliacieszynska i moimi kochanymi dzieciaczkami. Oby ten rok był już tylko przyjemnością”, czytamy na Instagramie gwiazdy.

Teraz, dwutygodnik Flesz poznał plany aktorki i możemy być pewni, że 2019 na pewno będzie dla niej przyjemny oraz pełen sukcesów. Co się szykuje? „Nagrywam kolejny sezon programu „Pozytywka”, wracam do „Ojca Mateusza” i kończę pisać książkę o tym, co mnie spotkało w 2018 roku. Chcę, by za moim przykładem kobiety patrzyły w przyszłość z optymizmem”, powiedziała magazynowi Alżbeta Lenska.

Mamy nadzieję, że wszystkie zawodowe pomysły dojdą do realizacji i spotkają się z miłym przyjęciem widzów. Szczególnie ciekawi jesteśmy książki... Trzymamy mocno kciuki!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. instagram@betalenska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.