Książę Karol, księżna Camilla, Karol i Camilla, 2019 rok
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Karol zdradzał księżną Camillę?! Jego kochanka nie skończyła najlepiej...

Poznajcie szczegóły romansu księcia

Gabriela Czernecka 25 lipca 2019 07:33
Książę Karol, księżna Camilla, Karol i Camilla, 2019 rok
Fot. East News

Od zawsze miał słabość do pięknych kobiet. Nie jest tajemnicą, że księżną Dianę regularnie zdradzał z przyjaciółką Camillą Parker-Bowles. Ze swym uczuciem nawet się nie kryli. Teraz na jaw wyszło, że Karol nawet będąc w związku z Camillą nie był jej wierny! Poznajcie szczegóły. 

Książę Karol zdradził księżną Camillę

Choć Camilla Parker-Bowles zdaje się być jedyną kobietą, która zawładnęła życiem księcia Karola, to ten na początku ich związku nie był jej wierny! Choć dziś tworzą zgraną parę, a podczas publicznych wystąpień nie odrywają od siebie wzroku, to okazuje się, że Karol na początku znajomości z Camillą romansując z nią jednocześnie podrywał inną piękną blondynką. 

W latach 70. poznał Dale Tryon, znaną jako Kangę Tryon. Karol miał nawiązać z nią relację jednocześnie zabiegając o serce Camilli.  Tryon była córką bogatego australijskiego biznesmena. Do Wielkiej Brytanii przyjechała w 1972 roku, żeby pracować w firmie PR-owej. Swój wolny czas często spędzała w klubie Mayfair Annabel, gdzie poznała księcia Karola. Natychmiast podbiła jego serce! Mówi się, że pomogła Karolowi zapomnieć o tym, że jego miłość (księżna Camilla) właśnie stanęła na ślubnym kobiercu u boku Andrew Parkera.

Podobno następca tronu uwielbiał jej towarzystwo i uważał, że jest „jedyną kobietą, która go rozumie”. Niestety Dale Tryon również zdaniem królowej nie nadawała się na kandydatkę na żonę przyszłego króla. Co ciekawe, obie kobiety wyszły w końcu za mąż za innych mężczyzn i obie urodziły synów, których ojcem chrzestnym został książę Karol i... obie nadały swoim synom imię Karol! Losy Camilli Parker Bowles są nam powszechnie znane. Po latach romansu z księciem Walii w końcu została jego żoną. Niestety losy Dale Tryon nie potoczyły się najlepiej. Walczyła z rozszczepem kręgosłupa i rakiem macicy. Miała za sobą próbę samobójczą - spadła z wysokiego okna łamiąc kręgosłup. Sama twierdziła jednak, że została wypchnięta.  Później wyszło na jaw, że była uzależniona od środków przeciwbólowych, które powodowały omamy. 

Pod koniec życia wyjechała do Indii. Tam zachorowała na posocznicę i zmarła w listopadzie 1997 roku.  

Kobiety księcia Karola: Lady Dale Tryon
Fot. East News

Książę Karol, księżna Camilla, Karol i Camilla, 1999 rok
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.