Książę William, wpadka księcia Williama w filmie o Dianie
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Wpadka księcia Williama wyszła na jaw! Syn Diany w filmie o matce zaliczył zabawną pomyłkę

Konrad Szczęsny 28 lipca 2017 17:00
Książę William, wpadka księcia Williama w filmie o Dianie
Fot. Getty Images

W wyemitowanym niedawno dokumencie „Diana, Our Mother: Her Life and Legacy” książę Harry i książę William podzielili się przed kamerami poruszającymi wspomnieniami związanymi z ich matką, księżną Dianą. Jedno z tych męża Kate Middleton dotyczyło spotkania z trzema modelkami: Naomi Campbell, Cindy Crawford i Christy Turlington. Niestety, okazało się, że nazwisko jednej z nich pomylił z inną gwiazdą!

 

Polecamy też: Dokument obnażył prawdę o prawdziwym życiu Diany. Poruszające wyznania Harry'ego i Williama

 

Pomyłka księcia Williama w filmie dokumentalny o księżnej Dianie

 

Pomyłkę tę postanowiła sprostować jedna z wyżej wymienionych modelek. Chodzi o historię, którą książę William przytoczył w filmie dokumentalnym o życiu matki, księżnej Diany. Opowiedział mianowicie, że ta, mając na uwadze fascynację syna supermodelkami i fakt, że miał ich plakaty powieszone nad łóżkiem, zaprosiła je do ich domu, by powitały go, gdy wróci ze szkoły. Miał wówczas 12 lub 13 lat i cała sytuacja mocno go speszyła: nie dość, że spłonął rumieńcem, to na dodatek... spadł ze schodów, na których akurat stał, gdy zobaczył trzy piękności!

 

Polecamy:   Z dzienników księżnej Diany: „Cięłam piersi i uda nożem do cytryn. Zawsze po kłótniach z Karolem”

 

Książę William pomylił Cindy Crawford z Claudią Schiffer 

 

Okazuje się, że pamięć 35-letniego dziś Williama mocno go zawiodła. Jedna z wymienionych przez niego modelek, Christy Turlington, wyjaśniła to na swoim Twitterze, potwierdzając jednocześnie, że widziała dokument i wspomnienie miłości Diany do synów jest czymś, co ją niesamowicie wzrusza.

 

Bardzo dobrze to pamiętam, ale to była Claudia Schiffer, nie Cindy Crawford. Diana uwielbiała tych chłopców”, napisała modelka.

 

 

Polecamy też: Książę William i książę Harry w poruszających słowach w najnowszym dokumencie o mamie

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.