Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
O TYM SIE MÓWI

Książę Harry złamał zasady narzucone mu przez Meghan! 

Wraca do starych przyzwyczajeń?

Olga Figaszewska 2 lutego 2019 10:01
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Księżna Meghan od początku podlega zasadom brytyjskiego protokołu. Sama wprowadziła również podobną listę dla swojego ukochanego! Niedawno media informowały o tym, że księżna zabrania mu niektórych czynności w trosce o jego zdrowie! To chyba nie do końca spodobało się Harry'emu. W końcu książę musiał się zbuntować! Co na to jego wybranka?!

Jaki wpływ na księcia ma jego żona? 

Kilka miesięcy temu księżna Sussex zabroniła ukochanemu picia kawy, herbaty i alkoholu! „Podczas świąt w Sandringham był świeży i wypoczęty. Biorąc pod uwagę fakt, że w młodości był prawdziwym pijakiem, to naprawdę ogromna zmiana”, czytamy na łamach Daily Maila. Meghan starała się namówić Harry’ego do regularnego uprawiania sportu i zmiany szkodliwych przyzwyczajeń.

Za jej namową książę zaczął już nawet ćwiczyć jogę i przeszedł na weganizm. „Chciała mu pokazać inny sposób życia. Z czasem Harry stał się jego wielkim fanem . Odkąd zaczął dobrze się odżywiać, ćwiczy jogę i przestał zatruwać ciało używkami, jest znacznie szczęśliwszy i bardziej zrelaksowany”, dodaje Sunday Express. Początkowo bardzo mu to odpowiadało. Aż do teraz!

Harry zignorował zasady narzucone mu przez Meghan

Książę Harry wraca do starych przyzwyczajeń? Paparazzi przyłapali go w jego ulubionym barze. Szybko okazało się, że lokal jest własnością ojca chrzestnego Harry’ego. Dawniej często tu bywał. „Swobodnie ubrana ochrona otoczyła Harry'ego, podczas gdy książę samotnie wszedł do pubu The Sands End w londyńskiej dzielnicy Fulham”, donosi InQuistir.

W tym samym czasie Meghan odbywała jedno z oficjalnych wystąpień. Czy o wszystkim wiedziała? Z pewnością nie będzie zadowolona. 

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?