Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry z żoną i małym Archiem w wyjątkowy sposób uczczą pamięć o Dianie

Data nie jest przypadkowa

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2019 08:52
Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Książę Harry i księżna Meghan w wyjątkowy sposób uczczą pamięć o księżnej Dianie. Zrobią to w wyjątkowym dniu. Nie ma wątpliwości, że ten widok rozczuli fanów brytyjskiej monarchii.

Meghan i Harry oddadzą hołd księżnej Dianie

31 sierpnia książę Harry i księżna Meghan pojawią się przy grobie Królowej Ludzkich Serc. Będzie towarzyszył im kilkumiesięczny Archie. Data nie jest przypadkowa... To 22. rocznica śmierci księżnej Diany. Jak podaje Daily Mail, Harry chce, by Meghan także zobaczyła miejsce spoczynku jego matki.

Dla niego to wyjątkowa data. Śmierć księżnej była dla niego ogromnym ciosem. Miał wówczas zaledwie 13 lat.

„Moja mama zmarła, gdy byłem dzieckiem. Nie chciałem być w sytuacji, w której się znalazłem. W końcu jednak wyciągnąłem głowę z piasku, w którym ją schowałem. Zacząłem słuchać ludzi i wykorzystywać moją rolę do robienia dobra. Uwielbiam pracę charytatywną i poznawanie ludzi. Czasami wciąż czuję się jak złota rybka w akwarium, jednak dzisiaj radzę sobie z tym znacznie lepiej”, mówił w wywiadzie dla Newsweeka.

Harry wielokrotnie podkreślał, że nie da zapomnieć o księżnej Dianie i kontynuuje jej dzieło. Od dawna angażuje się w działalność  charytatywną. 

„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby nigdy o Dianie nie zapomniano. Będziemy kontynuować wszystkie dzieła, które przedstawiała za życia. Mam nadzieję, że talenty przekazane mi przez mamę, będę miał okazję zaprezentować podczas pracy, którą wykonuje:, dodał w Good Morning America.


Księżna Diana
Fot. Getty Images

Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?