Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Możesz kupić auto Księcia Harry'ego! Wiemy, ile kosztuje!

Samochów przejechał jedynie 7 tysięcy kilometrów...

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2018 08:33
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

Przy odrobinie szczęścia i zdecydowanie większej ilości gotówki, każdy z nas może stać się posiadaczek królewskiego samochodu. A wszystko za sprawą ogłoszenia, które niedawno pojawiło się w serwisie Auto Trader. Okazuje się bowiem, że wystawione na stronie Audi RS6 Avant należy do... Księcia Harry’ego!

Ile kosztuje samochód członka rodziny królewskiej?

Stare auto Harry’ego można kupić dokładnie za 71,900 tysięcy funtów, czyli około 340 tysięcy polskich złotych. Według niektórych brytyjskich mediów wystawione w serwisie auto jest tym, którym książę rok temu wiózł Meghan na wesele Pippy Middleton. Następca brytyjskiego tronu używał też tego samochodu, aby odebrać swoją ówczesną dziewczynę z lotniska.

Dlaczego Harry pozbywa się auta? Tego wciąż nie wiadomo. Szczególnie, że licznik Audi wskazuje jedynie 7184 przejechanych kilometrów. Jedna z teorii mówi jednak, że być może książę Harry chce kupić większy samochód, by… starczyło miejsca dla planowanych dzieci?

Czy następca brytyjskiego tronu osobiście dał ogłoszenie na stronę? Nie. Ten obowiązek Harry pozostawił firmie Overton Prestige. Jej przedstawiciel nie był jednak zbyt rozmowny… „Ze względu na ochronę danych nie możemy potwierdzić, kto sprzedaje pojazd, ale możemy potwierdzić, że ten samochód był używany osobiście przez księcia Harry'ego w ciągu ostatniego roku”, poinformował serwis Londynek.net rzecznik prasowy Overton Prestige.

Ciekawe jak szybko znajdzie się jakiś miłośnik rodziny królewskiej, który zechce kupić auto, którym jeszcze kilka miesięcy temu podróżowali Harry i Meghan… Cena delikatnie odstrasza, ale wydaje się nam, że najbardziej zapalonych fanów pary niekoniecznie.  

Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.