O TYM SIĘ MÓWI

Posłuchaj, jak książę Harry śpiewa! Filmik z jego udziałem stał się hitem Internetu

Jak oceniasz jego możliwości wokalne?

Konrad Szczęsny 1 września 2018 09:57
książę Harry
Fot. Getty Images

Jest ulubieńcem królowej i milionów Brytyjczyków, od niedawna szczęśliwym mężem a także... bodaj najbardziej zdystansowanym członkiem rodziny królewskiej! Książę Harry po raz kolejny udowodnił, że poczucie humoru to jego drugie imię. Filmik, na którym prezentuje swoje umiejętności wokalne, już stał się hitem Internetu!

Tak śpiewa książę Harry. Zobacz filmik

W środę książę Harry wraz z małżonką udali się do Victoria Palace Theatre w Londynie na pokaz musicalu Hamilton. Wydarzenie miało charakter charytatywny, w jego trakcie przeprowadzono m.in. zbiórkę funduszy na rzecz fundacji Sentebale, założonej przez brata księcia Williama, a będącej kontynuacją działalności księżnej Diany. Pomaga ona nieletnim nosicielom wirusa HIV z Lesotho w Afryce. 

Największą uwagę mediów przykuło zachowanie księcia Harry'ego po tym, jak aktorzy wyszli na scenę po zakończeniu spektaklu. Mąż księżnej Meghan wskoczył na scenę, chwycił mikrofon, po czym... wykonał fragment piosenki z musicalu! Nagranie dostępne jest poniżej.

Zgromadzeni w Victoria Palace Theatre docenili umiejętności wokalne następcy tronu i nagrodzili go gromkimi brawami. Na twarzy księcia Harry'ego wywołało to promienny uśmiech. Skorzystał on z okazji, że atmosfera zrobiła się bardzo serdeczna i podziękowała wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć fundację Sentebale oraz aktorom za ich wspaniałą grę.

„To było spektakularne”, podkreślił z mocą.

Serwis Harpersbazaar.com zdradził, że Hamilton to ulubiony musical księżnej Meghan. Dlatego też była aktorka po jego zakończeniu dłuższą chwilę rozmawiała z jego twórcami. To wyjaśnia też, dlaczego książę Harry tak dobrze zna piosenki z niego  

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.