księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry w ostatniej chwili odwołał swój wyjazd do Amsterdamu!

Dziecko przyjdzie na świat lada chwila?

Weronika Kostyra 4 maja 2019 07:45
księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Nerwowe oczekiwanie na narodziny pierwszego dziecka książęcej pary sięga zenitu. Radosnych wieści o tym, że pierwsze dziecko Meghan i Harry’ego przyszło na świat spodziewaliśmy się pod koniec kwietnia, tymczasem minął kolejny tydzień bez wiadomości. Właśnie ogłoszono, że książę Harry odwołał dwudniową podróż, którą planował w przyszłym tygodniu. Choć oficjalnie podano inną przyczynę, mówi się, że wszystko po to, by nie przegapić porodu.

Książę Harry czeka na poród razem z żoną.

Początkowo podejrzewano, że dziecko w tajemnicy przyszło już na świat, ponieważ rodzice chcieli najpierw nacieszyć się jego pierwszymi chwilami w prywatności. Pałac kategorycznie zaprzeczył jednak tym doniesieniom, informując, że księżna Meghan nadal nie urodziła.

Książę Harry właśnie odwołał swoją podróż do Amsterdamu. Dwudniowy wyjazd był planowany od dłuższego czasu, lecz wtedy wszystko wskazywało na to, że dziecko będzie już na świecie. W najbliższy czwartek na krótko odwiedzi jedynie Hagę, lecz nie będzie kontynuował podróży. „Ze względu na logistykę podjęliśmy decyzję o przesunięciu zaplanowanej wizyty księcia Sussex do Amsterdamu w środę 8 maja 2019 roku. Książę planuje obecnie wyjechać do Hagi w czwartek 9 maja, aby rozpocząć grę Invictus The Hague 2020 zgodnie z planem”, ogłosił rzecznik księcia.

Dzięki temu spędzi więcej czasu z żoną, oczekując na dziecko albo ciesząc się już jego pierwszymi chwilami na świecie. Według niepotwierdzonych doniesień jest już po przewidywanym terminie porodu, dlatego dziecko powinno urodzić się lada dzień. Wszyscy z niecierpliwością czekają na tę wiadomość! 

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Meghan, książę Harry, stylizacje księżnej Meghan
Fot. East News/ VIVA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.