Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Książę Harry o narodzinach pierwszego dziecka! Padły wzruszające słowa

Zobacz oficjalne nagranie

Konrad Szczęsny 6 maja 2019 16:01
Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Księżna Meghan urodziła - potwierdził oficjalnie pałac za pośrednictwem Instagrama. Książę Harry w  materiale wideo skomentował przyjście na świat pierwszego dziecka pary. „Czują się bardzo dobrze, to najbardziej niesamowite doświadczenie, jakie mógłbym sobie kiedykolwiek wymarzyć”, mówi wzruszony w nagraniu.

Księżna Meghan urodziła! Płeć royal baby

Pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego przyszło na świat 6 maja 2019 roku o 5:26, co potwierdzili szczęśliwi rodzice za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie. „To chłopiec!”, napisano i podano, że zarówno matka, jak i dziecko, czują się bardzo dobrze. Maleństwo waży 3,2 kilograma. Więcej informacji na jego temat ma zostać podanych w najbliższym czasie.

Przy porodzie był obecny ojciec dziecka oraz matka księżnej Meghan, Doria.

Wiadomo już, że za dwa dni, w środę 8 maja 2019 roku, prawdopodobnie zostaną ogłoszone imiona chłopca, tego samego dnia przekazane zostaną prasie również jego zdjęcia - tę informacje podał oficjalnie książę Harry, który skomentował także narodziny synka.

Książę Harry o przyjściu na świat pierwszego dziecka pary

Stacja CBS opublikowała nagranie, na którym książę Harry dzieli się swoimi emocjami w związku z przyjściem na świat pierwszego dziecka. Brytyjski następca tronu potwierdził, że zarówno jego małżonka, jak i synek, czują się bardzo dobrze. Dodał, że to, co teraz przeżywać jest najbardziej niesamowitym doświadczeniem, jakie mógł sobie kiedykolwiek wymarzyć. „To, co robią kobiety, jest niepojęte. Oboje jesteśmy absolutnie zachwyceni”, podkreślił wyraźnie podekscytowany tata.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy! Wideo możesz zobaczyć poniżej  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.